Allan Krupa, Edyta Górniak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News
O tym się mówi

Allan Krupa świętował 19. urodziny. Huczna impreza odbyła się w jednym z warszawskich klubów

Nie brakowało emocji, wymyślnych atrakcji, oraz… Edyty Górniak

Marcjanna Maryszewska 26 marca 2023 12:04
Allan Krupa, Edyta Górniak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Syn Edyty Górniak ma już prawie dziewiętnaście lat. Z tej okazji zorganizował huczną imprezę w jednym z klubów w stolicy — nastolatek oraz jego znajomi zrelacjonowali wydarzenie w mediach społecznościowych. Najwięcej emocji wzbudziło jego nagranie z ukochaną, która nie szczędziła mu czułości! Allan Krupa kilka dni temu ujawnił, że planują już wspólne życie.

Tak syn Edyty Górniak świętował 19. urodziny

Gwiazda ma wiele powodów do dumy — jej ukochany syn, który dorastał na oczach milionów Polaków, dziś z przytupem wkracza w dorosłe życie. Przypomnijmy, że na 18-stkę temu w ramach prezentu zasponsorowała mu produkcję debiutanckiego teledysku. Na identyczny podarunek mógł liczyć i w tym roku.

„Moja mama stwierdziła, że będzie to fajny prezent i miała rację. Najlepszy prezent, jaki mógłby być. Też wtedy przez to, że nie wiedziałem, jak to się robi kompletnie. To w większej mierze moja mama mi w ogóle pomagała, no bo wiadomo. Teraz też mogę pomóc mamie, bo dużo rzeczy ogarnąłem samemu, bo już wiedziałem co. Ale jest to w głównej mierze prezent urodzinowy od mamy. Jestem za to jej niezmiernie wdzięczny. No lepszego nie mogła zrobić”, powiedział w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

CZYTAJ TAKŻE: Jak wygląda najstarszy syn Tamary Arciuch? Krzysztof Szyc ma już 24 lata!

Allan Krupa 27 marca skończy 19 lat, lecz tegoroczne urodziny świętował już w ten weekend. Na imprezie nie brakowało atrakcji — ale i samej Edyty Górniak, która zaśpiewała synowi na żywo! Na parkiecie występ dały tancerki, a wszystko to zrelacjonował sam jubilat oraz obecni na imprezie znajomi. Szczególne zainteresowanie budziły namiętne całusy, którymi zasypała go ukochana. Niedawno okazało się, że para ma poważne plany na przyszłość...

Fot. Instagram: ensosynu

Fot. Instagram: marcin__wieczorek

Fot. Instagram: marcin__wieczorek

Fot. Instagram: marcin__wieczorek

Allan Krupa zamieszkał z dziewczyną. Wspomniał o oświadczynach

19-latek snuje już plany u boku ukochanej Angeliki. Para od jakiegoś czasu mieszka razem. Niewykluczone, że w najbliższej przyszłości usłyszymy o zaręczynach. „Nie chcę straszyć mojej ukochanej, żeby pomyślała, że ja się jej za miesiąc oświadczę (śmiech). Chociaż kto wie. Nigdy nie wiadomo! Super się nam żyje. Nigdy nie byłem w tak długiej relacji, która nie doprowadziłaby mnie do szału […]”, mówił w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: ​​​Andrzej Chyra odstawił alkohol dla synka. Tak wspomina wieloletnią walkę z nałogiem

Allan Krupa podkreślił, że tworzą idealny związek, wolny od konfliktów oraz problemów. „Praktycznie się nie kłócimy. Bardzo fajnie się nam mieszka. Nie mam zarzutów. Myślę, że to potrwa jeszcze bardzo długo”, dodawał wówczas. 

Życzymy wszystkiego najpiękniejszego!  

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.