EN_01394566_0248, Alicja Janosz, Dzień dobry TVN
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Alicja Janosz pokazała urocze zdjęcie synka. Podobny do mamy?

Ależ on wyrósł!

Olga Figaszewska 17 września 2021 11:51
EN_01394566_0248, Alicja Janosz, Dzień dobry TVN
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

Szczęśliwa, spełniona kobieta w życiu prywatnym i zawodowym. Alicja Janosz popularność zyskała udziałem w Idolu. Sięgnęła po wygraną, rozwijała swoją karierę i nagle zniknęła z show-biznesu. Jednak nawet na chwilę nie zrezygnowała z pasji i wciąż poświęca się muzyce. Prywatnie to rodzina jest dla niej najważniejsza. Alicja Janosz jest dumną mamą 7-letniego Tymona. Teraz wokalistka podzieliła się zdjęciami z przyjęcia urodzinowego swojej pociechy. Syn wokalistki rośnie jak na drożdżach!

Alicja Janosz zachwyciła fanów zdjęciem synka

Zwyciężczyni pierwszej edycji Idola wciąż pozostaje w ciągłym kontakcie ze swoimi fanami. Za pośrednictwem mediów społecznościowych dzieli się z nimi kulisami swojego życia zawodowego, a także sfery prywatnej.

Alicja Janosz zachwyca na wspólnych zdjęciach z mężem, Bartoszem Niebieleckim. Niedawno para obchodziła 11. rocznicę ślubu. „Chciałam tylko powiedzieć, że dokładnie 11 lat temu powiedzieliśmy sobie TAK z tym Panem (...) I mam wrażenie, że coraz bardziej autentyczni jesteśmy jako jednostki, a to, co wydarza się, gdy jesteśmy razem, kocham i uwielbiam!”, pisała gwiazda. Na jej profilu nie brakuje także kadrów z ukochanym synkiem. Wspólnie z muzykiem artystka wychowuje 7-letniego Tymona. Alicja Janosz wypracowała sobie z pociechą cudowną relację. Dba o to, by zapewnić swojej pociesze wszystko, co najlepsze. Sama uczy się wiele od dziecka.

„Dzisiaj mam taką refleksję, że fajnie dzieciom pozwalać być dziećmi. Kiedyś przeczytałam, że najbardziej w naszych dzieciach irytuje nas to, co sami nauczyliśmy się w sobie oceniać/krytykować (...) Staram się świadomie i autentycznie budować relację z Tymkiem. Ale i tak wciąż zdarzają się momenty, gdy coś mówię, po czym mam takie – yyyy, ja to powiedziałam? Nie chcę tak. I wtedy to odkręcam, albo przepraszam – o, kolejna cudowna umiejętność, jakiej nauczył mnie Tymek”, mówiła na Instagramie.

Zobacz też: Alicja Janosz zachwyca! Tak zmieniła się zwyciężczyni pierwszej edycji Idola

Syn Alicji Janosz skończył 7 lat. Jak wygląda Tymon?

Chłopczyk niedawno obchodził 7. urodziny, a szczęśliwa mama zamieściła jego zdjęcie w sieci. Alicja Janosz złożyła synkowi wyjątkowe życzenia.

„7 lat!!! Synuś, moja wdzięczność za Ciebie nie ma granic ♥️ To zaszczyt być Twoją mamusią. Kocham i uwielbiam…#urodziny #7lat #synekmamusi #mylove #imprezaurodzinowa”, wyznała.

Fani pospieszyli z życzeniami i gratulacjami. Niektórzy zauważali, że Tymon jest bardzo podobny do mamy. Też macie takie spostrzeżenia?

My życzymy Tymonowi wszystkiego najpiękniejszego!  

Sprawdź też: Alicja Janosz zniknęła z show-biznesu, by zająć się rodziną. Kim jest mąż wokalistki?

Alicja Janosz, 26.03.2017
Fot. Justyna Rojek/DDTVN/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.