Alicja Janosz
Fot. Tomasz Zukowski/East News
Z życia gwiazd

Alicja Janosz zniknęła z show-biznesu, by zająć się rodziną. Kim jest mąż wokalistki?

Niedawno świętowali 11 rocznicę ślubu!

Marta Nawacka 9 sierpnia 2021 15:43
Alicja Janosz
Fot. Tomasz Zukowski/East News

Popularność zdobyła wygrywając w 2002 roku pierwszą edycję „Idola”. Wróżono jej wielką karierę, mimo to Alicja Janosz szybko zniknęła z show-biznesu. Swoje szczęście odnalazła jako żona i matka, jednak jej droga zawodowa wciąż kręci się wokół muzyki. Kim jest jej mąż Bartosz Niebielecki? Połączyła ich... muzyka.

Alicja Janosz – popularność przyniósł jej „Idol”

Gdy Ala Janosz brała udział w Idolu, miała zaledwie 16 lat. Wygrana w programie nie przyniosła jej – mimo przewidywań – wielkiej kariery. Młodziutka piosenkarka nagrała parę hitów, po czym wycofała się ze świata show-biznesu. Nie zrezygnowała jednak z muzyki i dalej łączy z nią swoje obowiązki zawodowe. Co ciekawe, Alicja postawiła na rozwój muzyczny... dzieci. Wokalistka prowadzi dla nich warsztaty, uczy muzyki w przedszkolu, a nawet zaczęła nagrywać piosenki dla najmłodszych!

Po chwilowej popularności w 2002 roku i trzecim miejscu na na polskiej liście bestsellerów płytowych, zainteresowanie Alicją Janosz zaczęło spadać. Nie pomogła jej nawet zmiana image'u i pseudonimu scenicznego na „Alex”. Wokalistka rozwiązała więc kontrakt z wytwórnią muzyczną i usunęła się na wiele lat w cień. W tym czasie nawiązała także współpracę z zespołem HooDoo Band, w którym... poznała swojego przyszłego męża.

Czytaj też: Dawno niewidziana Alicja Janosz zafundowała sobie botoks!

Alicja Janosz
Fot. TRICOLORS/East News

Ala Janosz – rodzina i życie prywatne

Alicja Janosz i jej mąż trzymają się z dala od mediów i starają się chronić swoje życie prywatne, dzieląc się tylko wybranymi szczegółami. 31 lipca 2010 roku Alicja i perkusista HooDoo Band, Bartosz Niebielecki, wzięli ślub. W tym roku szczęśliwa para obchodziła 11 rocznicę ślubu, o czym piosenkarka poinformowała fanów na swoim Instagramie. „Chciałam tylko powiedzieć, że dokładnie 11 lat temu powiedzieliśmy sobie TAK z tym Panem (...) I mam wrażenie, że coraz bardziej autentyczni jesteśmy jako jednostki, a to, co wydarza się, gdy jesteśmy razem, kocham i uwielbiam!”, napisała.

Zakochani doczekali się syna Tymona, który w tym roku skończy 7 lat. Alicja Janosz nie kryje, że macierzyństwo jest dla niej jedną z najważniejszych ról w życiu, a dzięki synkowi ciągle uczy się nowych rzeczy i nad sobą pracuje. „A dzisiaj mam taką refleksję, że fajnie dzieciom pozwalać być dziećmi. Kiedyś przeczytałam, że najbardziej w naszych dzieciach irytuje nas to, co sami nauczyliśmy się w sobie oceniać/krytykować (...) Staram się świadomie i autentycznie budować relację z Tymkiem. Ale i tak wciąż zdarzają się momenty, gdy coś mówię, po czym mam takie – yyyy, ja to powiedziałam? Nie chcę tak. I wtedy to odkręcam, albo przepraszam – o, kolejna cudowna umiejętność, jakiej nauczył mnie Tymek”, zwierzyła się na Instagramie.

Alicja pochwaliła się również pięknymi zdjęciami z wakacji w Chorwacji, na które wybrała się wraz z mężem i synkiem. Fani nie kryli zachwytu nie tylko urodą wokalistki, ale przede wszystkim miłością, jaka bije od szczęśliwej rodziny i ich udaną relacją.  

Zobacz także: Alicja Janosz zachwyca! Tak zmieniła się zwyciężczyni pierwszej edycji Idola

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.