Alicja Bachleda-Curuś
O TYM JEST GŁOŚNO!

Alicja Bachleda-Curuś nie zagra w serialu TVN! Wszystko z powodu... ciąży?!

Aktorka zamieściła wymowne oświadczenie…

Gabriela Czernecka 5 lipca 2018 11:35
Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś nie wystąpi w nowym serialu TVN Pod powierzchnią. Ta wiadomość jest sporym zaskoczeniem. Aktorka wydała właśnie oświadczenie, w którym tłumaczy powody swojej decyzji. Zamiast Bachledy-Curuś zobaczymy w serialu Pod powierzchnią Magdaleną Boczarską. Gwiazda swoją decyzję tłumaczy na Instagramie, gdzie zamieściła oficjalne oświadczenie.

Pod powierzchnią: Alicja Bachleda-Curuś nie zagra w serialu TVN

Dosłownie parę dni temu podawaliśmy, że TVN rusza z produkcją nowego serialu zatytułowanego Pod powierzchnią. W roli głównej stacja obsadziła Alicję Bachledę-Curuś. Fani przyjęli tę informację bardzo pozytywnie. Biorąc pod uwagę, że rzadko pojawia się w polskich produkcjach, a w rodzimym serialu nie zagrała od dwudziestu lat, była to jej wielka szansa na przypomnienie się publiczności.

Niestety z najnowszych informacji wynika, że Alicja Bachleda-Curuś nie wystąpi w serialu Pod powierzchnią. Zastąpi ją Magdalena Boczarska, dla której będzie to kolejna współpraca ze stacją. Mieliśmy okazję podziwiać ją już w roli Sary w Drugiej Szansie. „Cieszę się na maxa, że zobaczycie mnie od października w nowej, dużej i ważnej dla mnie roli. Będzie się działo!”, pisze na swoim Instagramie Magdalena Boczarska. 

Alicja Bachleda-Curuś jest w ciąży? 

Dlaczego Alicja Bachleda-Curuś nie zagra w serialu Pod Powierzchnią? Aktorka opublikowała właśnie oświadczenie, w którym tłumaczy, dlaczego nie zobaczymy jej w produkcji TVN. Za przyczynę gwiazda podaje problemy rodzinne i osobiste.

„Jakiś czas temu w mediach pojawił się komunikat, że zagram główną rolę w nowym serialu TVN Pod powierzchnią. Niestety z przyczyn osobistych i rodzinnych nie będę mogła wziąć udziału w tej produkcji. Raz jeszcze dziękuję za zaufanie w powierzeniu mi tej roli. Serce boli, ale sami wiecie, że życie pisze czasami różne scenariusze”, napisała Alicja Bachleda-Curuś.

Aktorka zachęciła także fanów seriali TVN do oglądania nowej produkcji: „Ekipa i twórcy tego projektu (wspaniała obsada i reżyser, Borys Lankosz, z którym od momentu naszego pierwszego spotkania filmowego marze o współpracy) wkładają w niego wiele uczucia i pasji, co sprawia, że powstanie coś naprawdę wyjątkowego. Mam nadzieję, że kiedyś znów połączy nas równie ciekawy projekt. Trzymam mocno kciuki za cala ekipę i z niecierpliwością czekam na emisję pierwszego odcinka. Polecam wszystkim”, czytamy w oświadczeniu.

Co niektórzy plotkują, że... Alicja Bachleda-Curuś jest w ciąży! Niedawno podawano, że Marcin Gortat dzięki transferowi przeprowadza się do Los Angeles, gdzie zamieszka wraz z ukochaną, a sam sportowiec wyznał w wywiadzie dla Dziennik Gazeta Prawna, że marzy o posiadaniu własnej rodziny: „Uprzedzając pytanie, na pewno chciałbym mieć (dzieci), na pewno chciałbym być tatą. Zrobiłem karierę, zabezpieczyłem finansowo siebie i rodzinę na kilka pokoleń do przodu i jedyne, czego mi brakuje, to własne dzieci”. 

Czyżby para szykowała się do założenia rodziny? 

Marcin Gortat marzy o posiadaniu dzieci

Alicja Bachleda-Curuś ma syna ze związku z Colinem Farrellem

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.