Aleksandra Żebrowska
Fot. Instagram @olazebrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Aleksandra Żebrowska przełamuje tabu! Pokazała jak karmi piersią

,,Może się Pani zasłonić?", napisała

Olga Figaszewska 24 września 2020 13:59
Aleksandra Żebrowska
Fot. Instagram @olazebrowska

Aleksandra Żebrowska na swoim Instagramie po raz kolejny poruszyła istotny temat. Tak postanowiła przełamać społeczne tabu! Udostępniła zdjęcie, na którym karmi piersią swojego synka. Zdjęcie wywołało lawinę komentarzy!

Aleksandra Żebrowska o karmieniu piersią

Aleksandra i Michał Żebrowscy niedawno po raz trzeci zostali rodzicami. Na świeci pojawił się mały Feliks. Szczęśliwa mama publikuje w mediach społecznościowych urocze fotografie swojego maleństwa, a także niezmiennie dzieli się z obserwatorami swoimi spostrzeżeniami na temat macierzyństwa. Nie brakuje jej przy tym dowcipu.

„Ostatnie tygodnie były w moim wydaniu szalenie kobiece - nie śpię, ale i tak 24h na dobę spędzam w koszuli nocnej, z umownym kokiem związanym na czubku głowy, z dzieckiem na brzuchu i biustem zmieniającym rozmiar 4 razy dziennie. Od rana do nocy ukladam się na kanapie w dziwnych pozycjach mających ułatwić karmienie, w przerwach odpisuję na maile, a wieczorami zamiast posiłków z zalecanej kaszy jaglanej, zjadam torbę bobu i obgryzam brzegi pizzy po dzieciach. Jeśli masz podobnie - wiedz, że jesteś wielka 🤭 ”, napisała na początku września Ola Żebrowska.

Teraz szczęśliwa mama postanowiła poruszyć w sieci temat, który wywołuje wiele emocji - karmienie piersią w miejscach publicznych. Niektórzy uważają, że kobiety powinny korzystać ze specjalnie wyznaczonych do tego miejsc lub karmić swojego dzieci dyskretnie bez zbytniego eksponowania piersi. Kobiety często są piętnowane i lekceważone.

Aleksandra Żebrowska pokazała zdjęcie, na którym karmi swoją pociechę piersią i opatrzyła je ironicznym komentarzem: „Może się Pani zasłonić?”. Oczywiście jest on kierowany do osób, dla których to wciąż kontrowersyjny temat.

Internauci docenili jej wpis. „Żyjemy w świecie gdzie cycki jako reklama opon TAK, matka karmiąca NIE... Dziękuję za ten post jako również matka piersią karmiąca ”, „To powinno trafić na plakaty promujące karmienie piersią. Cos pięknego I mega edukacyjnego . Jesteś świetna ”, „Od dawna uwielbiam właścicielkę tego konta, ale od dziś to już zaczynam stawiać pomnik! ”, „Made my day serio kobieto rozwalasz instagram!!!💪💪🤣🤣", czytamy. 

Trudno się z tymi głosami nie zgodzić!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„Może się Pani zasłonić??” #canyoucoverup #normalizebreastfeeding

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ostatnie tygodnie były w moim wydaniu szalenie kobiece - nie śpię, ale i tak 24h na dobę spędzam w koszuli nocnej, z umownym kokiem związanym na czubku głowy, z dzieckiem na brzuchu i biustem zmieniającym rozmiar 4 razy dziennie. Od rana do nocy ukladam się na kanapie w dziwnych pozycjach mających ułatwić karmienie, w przerwach odpisuję na maile, a wieczorami zamiast posiłków z zalecanej kaszy jaglanej, zjadam torbę bobu i obgryzam brzegi pizzy po dzieciach. Jeśli masz podobnie - wiedz, że jesteś wielka 🤭 wyjątkowa i dzielna. Czy ktoś mógłby to wszystko zrobić za Ciebie? Nikt. 💪Niezależnie od tego czy rodziłaś naturalnie, czy karmisz piersią czy butelką, czy gotujesz obiady czy zamawiasz tę pizzę trzeci dzień z rzędu. Albo czy martwisz się, że Twoje dzieci zaczynają szkołę w środku pandemii, czy jednocześnie po cichu nie mogłaś się doczekać aż pozbędziesz się ich z domu 😬💪 Dziś rusza kampania „Kobiety w Roli Głównej” w której mam przyjemność brać udział. Dziękuję @lorealparis za zaproszenie do Waszego #BeautySquad ❤️ Zachęcam wszystkie Kobiety - mamy i nie-mamy do podzielenia się swoimi manifestami, hasłami, które dodają Wam siły 💪 Jest duże prawdopodobieństwo, że dodadzą one też otuchy innym. A pojęcie „kobiecej siły” nabiera zupełnie nowego znaczenia kiedy my, kobiety, wspieramy siebie nawzajem ❤️ link do konkursu na FB L’Oreal Paris jest w stories ❤️ #KOBIETYWROLIGLOWNEJ

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Please text before stopping by. #niewpadajbezzapowiedzi #momlife

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.