Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach, ślub, sesja VIVA!
Fot. Zuza Krajewska, Bartek Wieczorek
O TYM SIĘ MÓWI

Aleksandra Kwaśniewska zdradziła receptę na udany związek. To może Was zaskoczyć

Wraz z Kuba Badachem od lat tworzy zgrany duet

Olga Figaszewska 5 listopada 2021 12:11
Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach, ślub, sesja VIVA!
Fot. Zuza Krajewska, Bartek Wieczorek

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach niedawno obchodzili dziewiątą rocznicę ślubu! Para pobrała się 22 września 2012 roku. Są dla siebie ogromnym wsparciem, inspiracją i najlepszymi przyjaciółmi. To optymiści, którzy z humorem i dystansem podchodzą do życia. Niezmiennie patrzą w tym samym kierunku. Rzadko uchylają rąbka tajemnicy i bardzo cenią sobie prywatną przestrzeń. Jaka jest ich recepta na udany związek?

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach od dziewięciu lat tworzą szczęśliwy związek

Ona – uzdolniona dziennikarka, on – popularny muzyk. Związek Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha od początku wzbudzał ogromne zainteresowanie fanów czy mediów. Tymczasem główni zainteresowani niewiele mówią na temat swojego związku.

Poznali się w 2009 roku w studio Radia Zet. Kolejna okazja, by zamienić ze sobą kilka zdań nadarzyła się na jednej z imprez, którą organizowali znajomi. „Pamiętam, jak trafiłem kiedyś w telewizji na program o kulisach Tańca z gwiazdami. Ola była wtedy jego uczestniczką. Była tak zabawna, że płakałem ze śmiechu. Byłem zaskoczony, że można sobie na coś takiego pozwolić w telewizji i w dodatku robi to córka prezydenta”, zwierzał się kiedyś Kuba Badach.

Zobacz też: Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy są razem od 41 lat! Oto niezwykła historia ich miłości...

Kuba Badach, Ola Kwaśniewska, VIVA! wrzesień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Aleksandra Kwaśniewska o recepcie na udany związek

W 2012 roku zakochani stanęli na ślubnym kobiercu. Od tamtej pory wiodą szczęśliwe życie, z dala od medialnego szumu. „Zupełnie nie mam charakteru do życia na świeczniku. Mnie to nadmierne zainteresowanie krępuje i stresuje. Jest mi dużo lepiej na marginesie show-biznesu, gdzie jestem bardziej w roli obserwatora niż uczestnika. A stąd widzisz ten świat we właściwych proporcjach”, mówiła jakiś czas temu córka Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach są szczęśliwi, gnają za marzeniami i mocno się wspierają. Mają podobną wrażliwość i poczucie humoru, kochają podróże. Podkreślają, że zdarza się im działać intuicyjnie, wbrew rozsądkowi. Często porozumiewają się bez słów. „Mnie jest łatwo wejść w głowę Kuby i Kubie w moją”, mówiła dziennikarka w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Niedawno współprowadząca Miasta Kobiet odpowiedziała na kilka pytań od fanów. Część z nich dotyczyła życia prywatnego. Niektórzy byli ciekawi recepty Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha na stworzenie tak zgranego duetu. Dziennikarka podzieliła się z nimi swoim spostrzeżeniem.

„Znaleźć kogoś z poczuciem humoru i przegadywać problemy na bieżąco”, wyjaśniła.

Aleksandrze Kwaśniewskiej i Kubie Badachowi życzymy miłości i dużo szczęścia!

Zobacz też: Poznali się całkiem przypadkiem... Tak rozwijała się miłość Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha


 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.