Aldona Orman
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Aldona Orman pokazała świadectwo szkolne córki i wprawiła fanów w osłupienie

Jak wygląda pociecha gwiazdy serialu „Klan”?

Olga Figaszewska 6 lipca 2021 17:51
Aldona Orman
Fot. VIPHOTO/East News

Aldona Orman zmieściła na Instagramie zdjęcie ze swoją pociechą. Gwiazda serialu Klan jest szczęśliwą mamą 12-latki. Aktorka podzieliła się z fanami świadectwem Idalii, która kształci się w polsko-niemieckiej szkole. Wyniki w nauce nastolatki wprawiły niektórych w osłupienie! Dlaczego?

Aldona Orman walka o macierzyństwo. Lekarze mówili, że nigdy nie urodzi dziecka

Aldona Orman zyskała popularność rolami w serialach Na dobre i na złe, Pierwsza miłość czy Barwy szczęścia. Widzom znana jest przede wszystkim z serialu Klan. Stworzyła tam jedną z najbardziej charakterystycznych postaci. Aktorka spełnia się w życiu zawodowym i prywatnym, chociaż los nie szczędził jej ciosów. Aldona Orman z optymizmem spogląda w przyszłość i czuje wdzięczność za to, czego doświadcza.

Wiele lat temu spełniła swoje największe pragnienie o macierzyństwie. Aktorka ciężko chorowała na sepsę, a lekarze uprzedzali ją, że może nigdy nie zajść w ciążę. Stało się inaczej. „Miałam nigdy nie urodzić dziecka po tej chorobie. Ale... niezbadane są plany Boga wobec nas. I stał się cud!”, mówiła w rozmowie z Super Expressem. Wspólnie z Edmundem Boruckim doczekała się córki, Idalii Vanessy.

Zobacz też: Strata mamy, walka o życie, śmierć kliniczna...  Los nie szczędził ciosów Aldonie Orman

Córka jest dla Aldony Orman całym światem. Dumna mama wspiera swoją pociechę w podążaniu za marzeniami. 12-latka jest wszechstronnie utalentowana. Niedawno rozpoczęła karierę muzyczną! Idalia bierze udział w festiwalach dla dzieci. Występowała także w programie Ziarno, a w 2019 roku pojawiła się w niemieckiej edycji The Voice Kids.

„Moja córka bardzo lubi śpiewać i każdą wolną chwilę poświęca na muzykę. Zauważyłam jej talent i zaczęłyśmy pracować nad nim i go rozwijać. Idalka uczy się od profesjonalnych nauczycieli i wokalistów. Faktycznie osiąga sukcesy, bo zdobywa nawet nagrody na różnych festiwalach międzynarodowych. Moim zadaniem jako matki jest wspierać Idalkę w jej marzeniach i rozwijać jej zdolności", wyznała aktorka w 2019 roku rozmowie z TVP info.

Aldona Orman
Fot. Piotr Porębski/ Metaluna

Aldona Orman
Fot. Piotr Porębski/ Metaluna

Aldona Orman z córeczką w sesji VIVY!

Sprawdź też: Koszmar gwiazdy „Klanu”. „Miałam sepsę. Przeżyłam śmierć kliniczną”

Aldona Orman pokazała świadectwo szkolne córki i zaskoczyła fanów

12-letnia Idalia uczęszcza do polsko-niemieckiej szkoły. Mama nastolatki postanowiła podzielić się z fanami zdjęciem jej wyników w nauce, a te bardzo ich zaskoczyły. Na świadectwie siódmoklasistki widnieją oceny niedostateczne. Okazuje się, że w szkole, w której kształci się Idalia obowiązuje inny system oceniania.

„Jak cudownie mieć taką córeczkę która, niezmiennie od 7 lat, przynosi świadectwo na półrocze i na koniec roku z samymi 1. Gwoli wyjaśnienia, Idalia jest w polsko-niemieckiej szkole, gdzie 1 oznacza 6, która jest najlepszą oceną w polskich szkołach i dopiero dziś ma pierwszy dzień wakacji. Należy jej się wspaniały odpoczynek i oczywiście duża nagroda”, wyjaśniła na Instagramie dumna mama. 

Gratulujemy!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.