Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Woźniak-Starak podzieliła się radosną nowiną. Nie dało się już tego ukryć!

Czy poradzi sobie w nowej roli?

Gabriela Czernecka 13 września 2020 11:58
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Po śmierci męża Agnieszka Woźniak-Starak wycofała się z mediów. Dziennikarka od jakiegoś czasu stała się aktywna, powróciła do pracy w radiu, a teraz będzie miała okazję sprawdzić się w nowej roli. Zostanie prowadzącą Dzień Dobry TVN! 

Agnieszka Woźniak-Starak w nowej roli. Jak sprawdzi się jako prowadząca DDTVN?

Plotki o tym, że Agnieszka Woźniak-Starak będzie nową prowadzącą Dzień Dobry TVN pojawiały się już od dawna, ale nikt nie potwierdzał tych informacji. Nawet podczas prezentacji nowej ramówki TVN wspomniano, że wciąż nie wiadomo, kto będzie nowym prowadzącym. Po tragicznej śmierci męża Agnieszka Woźniak-Starak na długi czas usunęła się w cień. Prezenterka zniknęła z show-biznesu, zaszyła się w domu. Po paru miesiącach zdecydowała się powrócić do pracy. Rozpoczęła przygodę z radiem i zaczęła prowadzić audycję radiową w New Once. W wolnym czasie spędzała czas z przyjaciółmi. Wielu sądziło, że niebawem zdecyduje się powrócić do telewizji, ale mimo plotek zarówno sama zainteresowana, jak i przedstawiciele stacji nie komentowali tych doniesień.

Castingi trwały, a kilka dni później ujawniono, że nową parą prowadzących będą Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga. Obie panie długo utrzymywały tę informację w tajemnicy. To pierwszy w historii programu kobiecy duet. Nic więc dziwnego, że fani z niecierpliwością czekają na dzień, w którym panie będą miały okazję sprawdzić się w nowej roli. W rozmowie z Damianem Michałowskim i Pauliną Krupińską, była prowadząca Big Brothera jakiś czas temu opowiedziała o swoich emocjach związanych z nowym wyzwaniem zawodowym. Czy zdziwiła się, że stworzy telewizyjny duet z Ewą Drzyzgą? „Gdy usłyszałam ten pomysł, to pomyślałam, że szanuję to. Ewa jest legendą tej stacji i świetną dziennikarką”, powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak na wizji. 

Chwilę później w sieci pojawił się wpis, w którym prezenterka miała do internautów prośbę o wspieranie jej w połowie września, kiedy pierwszy raz poprowadzi program: „Panie i Panowie ! Oto my :-) Nowy i co najlepsze - kobiecy duet w @dziendobrytvn. Ale się cieszę, naprawdę! Mam nadzieję, że będziecie z nami od 14 września, bo przyda nam się Wasza dobra energia! Trzymajcie kciuki i do zobaczenia niedługo. W imieniu redakcji, Aga”, czytamy na Instagramie. 

Pierwszy odcinek z udziałem Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi w roli prowadzących Dzień Dobry TVN odbędzie się juz 14 września. Czy poradzą sobie w nowej roli? Internauci nie mają co do tego wątpliwości, a my mocno trzymamy kciuki za ten duet!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.