Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017, new
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Wspomnienie

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć o mężu z innymi gwiazdami. Padły wzruszające słowa

Wkrótce miną trzy lata od śmierci producenta…

Marcjanna Maryszewska 27 czerwca 2022 11:09
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017, new
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Agnieszka Woźniak-Starak uczestniczyła w wyjątkowej gali, podczas której wręczona została nagroda im. Piotra Woźniak-Staraka. Gwiazdy i przyjaciele tragicznie zmarłego producenta uczciły jego pamięć na scenie. Prezenterka podzieliła się w mediach społecznościowych treścią przemówień bliskich jej męża. Te słowa poruszają do łez…

Agnieszka Woźniak-Starak wspomina męża podczas finału „Wyobraź sobie”

25 czerwca miał miejsce finał pierwszej edycji konkursu „Wyobraź sobie”. Wydarzenie zorganizował dom produkcyjny Watchout Studio, który w 2007 roku założył Piotr Woźniak-Starak. Studio wypuściło swój pierwszy film „Big Love” w 2012 roku. Jednak do najpopularniejszych produkcji zalicza się „Bogowie” oraz „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Po tragicznej śmierci producenta przedsiębiorstwem zajął się Krzysztof Terej

Odejście męża prezenterki wstrząsnęło całą Polską, nie tylko branżą filmową. Piotr Woźniak-Starak zaginął 18 sierpnia 2019 roku na jeziorze Kisajno na Mazurach. Wypadł z motorówki podczas jednego z wieczornych spływów. Jego poszukiwania trwały pięć dni. 22 sierpnia poinformowano, że mąż Agnieszki Woźniak-Starak nie żyje.

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak, 2015

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak, historia miłości
Fot. VIPHOTO/East News
Na wydarzeniu organizowanym przez Watchout Studio nie mogło zabraknąć wdowy po założycielu studia. Tego dnia wręczano wyjątkowe wyróżnienie - nagrodę im. Piotra Woźniaka-Staraka. Relacją z wydarzenia podzieliła się na Instagramie. Swoje przemówienia wygłosiły osoby z branży, które miały przyjemność współpracować z producentem.

Czytaj także: Katarzyna Skrzynecka w żałobie. Nie żyje ukochany tata artystki... Kim był?

Nagroda im. Piotra Woźniaka-Staraka

Wyróżnienie nazwane imieniem wybitnego producenta trafiło do Mariusza Włodarskiego. Jednak przed wręczeniem nagrody puszczony został film przygotowany przez przyjaciół Piotra. Osoby z branży wspominały współpracę z nim oraz to, jak ciepłą i uprzejmą osobą był. Był to niezwykle wzruszający moment, przede wszystkim dla Agnieszki Woźniak-Starak, która zasiadła na widowni…

Powiem szczerze, że było to jeden z najlepszych producentów, z którym pracowałem, ponieważ interesował się każdą osobą na planie. Widać, że zależało mu na tym, co robił. Kochał ludzi, z którymi pracował i oni jego kochali”, wspominał Wojciech Mecwaldowski.

On miał wszystko w małym palcu. Ten film był w jego głowie gotowy, przed rozpoczęciem startu”, mówił Edward Miszczak.

Jakim Piotrek był producentem, a jakim człowiekiem? Piotrek był takim człowiekiem, jakim był producentem i na odwrót”, kontynuował Xawery Żuławski.

Pod adresem Piotra Woźniaka-Staraka padły również słowa uznania względem jego zaangażowania w pracę. Bliscy znajomi producenta mówili o wizji, która wyróżniała go na tle innych ludzi. Dla niego nie istniały żadne bariery i bez trudu osiągał sukces realizując założone plany.  

Sprawdź również: Paweł Małaszyński niedawno zaniepokoił fanów: „Prowadzę nieustającą walkę z moimi demonami”

Fot. IG @aga_wozniak_starak

Fot. IG @aga_wozniak_starak

Fot. IG @aga_wozniak_starak

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.