POŻEGNANIE

Agnieszka Woźniak-Starak odwiedziła grób męża. Tak uczciła jego pamięć

Dziennikarka przyleciała do Fuledy helikopterem

Konrad Szczęsny 2 listopada 2019 09:59

To był dla nich niezwykle wzruszający moment. Agnieszka Woźniak-Starak wraz z rodzicami i przyjaciółmi tragicznie zmarłego w sierpniu producenta pojawiła się w uroczystość Wszystkich Świętych na grobie 39-latka w Fuledzie na Mazurach. Na miejsce dziennikarka przyleciała helikopterem. 

Agnieszka Woźniak-Starak na grobie męża w Fuledzie

Jak podaje Super Express, już od wczesnych godzin porannych w miejscu pochówku Piotra Woźniak-Staraka trwały przygotowania. Ustawiano kwiaty oraz kilkanaście krzeseł dla rodziny oraz przyjaciół tragicznie zmarłego 39-latka. Około południa wszystko było już przygotowane, przy grobie zaczęli pojawiać się najbliżsi producenta.

„Część gości przyjechała dzień wcześniej samochodami, reszta doleciała dzień później helikopterami”, relacjonuje tabloid.

Rodzina Piotra Woźniak-Staraka, w tym żona Agnieszka Woźniak-Starak, mama Anna Woźniak-Starak i ojczym Jerzy Starak, na miejscu przebywali około godziny. Byli niezwykle wzruszeni: obejmowali się, przytulali oraz wspominali producenta, który zmarł tragicznie w nocy z 17 na 18 sierpnia tego roku na skutek wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach.

Następnie udali się do rodzinnej posiadłości państwa Staraków.

Relacja Agnieszki Woźniak-Starak z teściami

Według relacji mediów, tragedia sprzed niemal trzech miesięcy bardzo zbliżyła do siebie Agnieszkę Woźniak-Starak i jej teściów. Wspierają się nieustannie i mogą liczyć na wzajemną pomoc. Kilka tygodni temu wszyscy pojawili się na uroczystej gali z okazji 70-lecia marki Herbapol. Był to znaczący gest ze strony dziennikarki, ponieważ jej teść ma w tej firmie spore udziały. Wcześniej wszyscy wzięli udział w uroczystej premierze ostatniego filmu Piotra Woźniak-Staraka, Ukryta gra, która miała miejsce na festiwalu w Gdyni we wrześniu tego roku  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.