Dziennikarka przyleciała do Fuledy helikopterem

Konrad Szczęsny 2 listopada 2019 09:59

To był dla nich niezwykle wzruszający moment. Agnieszka Woźniak-Starak wraz z rodzicami i przyjaciółmi tragicznie zmarłego w sierpniu producenta pojawiła się w uroczystość Wszystkich Świętych na grobie 39-latka w Fuledzie na Mazurach. Na miejsce dziennikarka przyleciała helikopterem. 

Agnieszka Woźniak-Starak na grobie męża w Fuledzie

Jak podaje Super Express, już od wczesnych godzin porannych w miejscu pochówku Piotra Woźniak-Staraka trwały przygotowania. Ustawiano kwiaty oraz kilkanaście krzeseł dla rodziny oraz przyjaciół tragicznie zmarłego 39-latka. Około południa wszystko było już przygotowane, przy grobie zaczęli pojawiać się najbliżsi producenta.

„Część gości przyjechała dzień wcześniej samochodami, reszta doleciała dzień później helikopterami”, relacjonuje tabloid.

Rodzina Piotra Woźniak-Staraka, w tym żona Agnieszka Woźniak-Starak, mama Anna Woźniak-Starak i ojczym Jerzy Starak, na miejscu przebywali około godziny. Byli niezwykle wzruszeni: obejmowali się, przytulali oraz wspominali producenta, który zmarł tragicznie w nocy z 17 na 18 sierpnia tego roku na skutek wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach.

Następnie udali się do rodzinnej posiadłości państwa Staraków.

Relacja Agnieszki Woźniak-Starak z teściami

Według relacji mediów, tragedia sprzed niemal trzech miesięcy bardzo zbliżyła do siebie Agnieszkę Woźniak-Starak i jej teściów. Wspierają się nieustannie i mogą liczyć na wzajemną pomoc. Kilka tygodni temu wszyscy pojawili się na uroczystej gali z okazji 70-lecia marki Herbapol. Był to znaczący gest ze strony dziennikarki, ponieważ jej teść ma w tej firmie spore udziały. Wcześniej wszyscy wzięli udział w uroczystej premierze ostatniego filmu Piotra Woźniak-Staraka, Ukryta gra, która miała miejsce na festiwalu w Gdyni we wrześniu tego roku  

1/5
Agnieszka Woźniak-Starak z teściami
Copyright @akub Kaminski/East News
1/5

Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Woźniak-Starak i Jerzy Starak na uroczystej gali marki Herbapol. 17 października 2019 roku.

2/5
Agnieszka Woźniak-Starak
Copyright @TRICOLORS/East News
2/5

Agnieszka Woźniak-Starak i Jerzy Starak, ojczym Piotra Woźniaka-Staraka, na uroczystej gali marki Herbapol. 17 października 2019 roku.

3/5
Agnieszka Woźniak-Starak i Jerzy Woźniak-Starak na festiwalu w Gdyni, 20 września 2019
Copyright @VIPHOTO/East News
3/5

Agnieszka Woźniak-Starak i Jerzy Starak w trakcie premiery filmu „Ukryta gra” na festiwalu w Gdyni. Wrzesień 2019.

4/5
Agnieszka Woźniak-Starak i Anna Woźniak-Starak na festiwalu w Gdyni, 20 września 2019
Copyright @VIPHOTO/East News
4/5

Agnieszka Woźniak-Starak i Anna Woźniak-Starak w trakcie premiery filmu „Ukryta gra” w ramach festiwalu w Gdyni. Wrzesień 2019.

5/5
Agnieszka Woźniak-Starak, Jerzy Starak, Anna Woźniak-Starak, Ukryta Gra
Copyright @AKPA
5/5

Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Woźniak-Starak i Jerzy Starak na premierze filmu „Ukryta gra” na festiwalu w Gdyni. Wrzesień 2019.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?