Agnieszka Włodarczyk, VIVA! 20/2016
Fot. Mateusz Stankiewicz
Z życia gwiazd

Agnieszka Włodarczyk szczerze o spotkaniu z Ewą Bem. Tych słów piosenkarki nigdy nie zapomni!

Co takiego usłyszała aktorka?

Marta Nawacka 20 października 2021 07:51
Agnieszka Włodarczyk, VIVA! 20/2016
Fot. Mateusz Stankiewicz

Ostatnie miesiące Agnieszka Włodarczyk postanowiła całkowicie poświęcić swojemu synkowi i została z nim w domu. Aktorka jest bardzo aktywna w sieci, gdzie dzieli się z internautami szczegółami z macierzyństwa i swojej codzienności. Ostatnio opowiedziała o swoim spotkaniu z Ewą Bem i o tym, co od niej wtedy usłyszała...

Agnieszka Włodarczyk poświęciła się macierzyństwu

Odkąd parę miesięcy temu na świecie pojawił się synek Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia, Milan, aktorka postanowiła w pełni oddać się macierzyństwu i chwilowo porzucić pracę na pełen etat. „Pracuję z domu, pracuję obok niego i wiecie co? Póki co, nie chcę inaczej. Zostałam infuencerką czy się to komuś podoba, czy nie”, zwierzyła się kobieta. Spełniając się w roli influencerki, dzieli się ze swoimi fanami szczegółami z życia codziennego, podróży czy promuje różne produkty.

Czytaj też: Agnieszka Włodarczyk martwi się o synka: „Jak żyć bez tego strachu o wszystko?”

Agnieszka Włodarczyk o spotkaniu z Ewą Bem

Wśród wpisów dotyczących macierzyństwa oraz wybranych produktów, możemy znaleźć także nieco bardziej osobiste wyznania dotyczące życia prywatnego Agnieszki Włodarczyk. Ostatnio aktorka podzieliła się wspomnieniem dotyczącym Ewy Bem. Z racji, że piosenkarka wydaje nową płytę, Agnieszka postanowiła opowiedzieć o przypadkowym spotkaniu z artystką, które miało miejsce w przeszłości.

Aktorka spotkała Ewę Bem w galerii handlowej i nigdy nie zapomni słów, jakie od niej wówczas usłyszała. „Kiedyś, kiedy jeszcze nie miałam okazji jej poznać osobiście, minęłyśmy się w pewnej galerii handlowej, a ona nagle się zatrzymuje na mój widok, ściska mnie mocno za rękę i mówi: „Jak ja cię uwielbiam oglądać w Plebanii, jesteś taka naturalna” – stała naprzeciwko mnie prawiąc komplementy. Rozpłynęłam się. Kobieta, którą cenię od lat i „zaczepka”, której nigdy nie zapomnę”, napisała Agnieszka Włodarczyk na swoim profilu na Instagramie, dodając, że czeka na nową płytę.  

Zobacz także: Internautka skrytykowała wygląd Agnieszki Włodarczyk: „Masz zmęczoną, zapuchniętą twarz". Jest reakcja!

Screen Instagram Agnieszka Włodarczyk, 19.10.2021
Fot. Screen Instagram Agnieszka Włodarczyk, Instagram/@agnieszkawlodarczykofficial

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.