Agnieszka Włodarczyk, VIVA! 20/2016
Fot. Mateusz Stankiewicz
Z życia gwiazd

Agnieszka Włodarczyk szczerze o spotkaniu z Ewą Bem. Tych słów piosenkarki nigdy nie zapomni!

Co takiego usłyszała aktorka?

Marta Nawacka 20 października 2021 07:51
Agnieszka Włodarczyk, VIVA! 20/2016
Fot. Mateusz Stankiewicz

Ostatnie miesiące Agnieszka Włodarczyk postanowiła całkowicie poświęcić swojemu synkowi i została z nim w domu. Aktorka jest bardzo aktywna w sieci, gdzie dzieli się z internautami szczegółami z macierzyństwa i swojej codzienności. Ostatnio opowiedziała o swoim spotkaniu z Ewą Bem i o tym, co od niej wtedy usłyszała...

Agnieszka Włodarczyk poświęciła się macierzyństwu

Odkąd parę miesięcy temu na świecie pojawił się synek Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia, Milan, aktorka postanowiła w pełni oddać się macierzyństwu i chwilowo porzucić pracę na pełen etat. „Pracuję z domu, pracuję obok niego i wiecie co? Póki co, nie chcę inaczej. Zostałam infuencerką czy się to komuś podoba, czy nie”, zwierzyła się kobieta. Spełniając się w roli influencerki, dzieli się ze swoimi fanami szczegółami z życia codziennego, podróży czy promuje różne produkty.

Czytaj też: Agnieszka Włodarczyk martwi się o synka: „Jak żyć bez tego strachu o wszystko?”

Agnieszka Włodarczyk o spotkaniu z Ewą Bem

Wśród wpisów dotyczących macierzyństwa oraz wybranych produktów, możemy znaleźć także nieco bardziej osobiste wyznania dotyczące życia prywatnego Agnieszki Włodarczyk. Ostatnio aktorka podzieliła się wspomnieniem dotyczącym Ewy Bem. Z racji, że piosenkarka wydaje nową płytę, Agnieszka postanowiła opowiedzieć o przypadkowym spotkaniu z artystką, które miało miejsce w przeszłości.

Aktorka spotkała Ewę Bem w galerii handlowej i nigdy nie zapomni słów, jakie od niej wówczas usłyszała. „Kiedyś, kiedy jeszcze nie miałam okazji jej poznać osobiście, minęłyśmy się w pewnej galerii handlowej, a ona nagle się zatrzymuje na mój widok, ściska mnie mocno za rękę i mówi: „Jak ja cię uwielbiam oglądać w Plebanii, jesteś taka naturalna” – stała naprzeciwko mnie prawiąc komplementy. Rozpłynęłam się. Kobieta, którą cenię od lat i „zaczepka”, której nigdy nie zapomnę”, napisała Agnieszka Włodarczyk na swoim profilu na Instagramie, dodając, że czeka na nową płytę.  

Zobacz także: Internautka skrytykowała wygląd Agnieszki Włodarczyk: „Masz zmęczoną, zapuchniętą twarz". Jest reakcja!

Screen Instagram Agnieszka Włodarczyk, 19.10.2021
Fot. Screen Instagram Agnieszka Włodarczyk, Instagram/@agnieszkawlodarczykofficial

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?