Agnieszka Włodarczyk, VIVA! 20/2016
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Internautka skrytykowała wygląd Agnieszki Włodarczyk: „Masz zmęczoną, zapuchniętą twarz". Jest reakcja!

„Mam to w…”

Rafał Kowalski 9 października 2021 19:41
Agnieszka Włodarczyk, VIVA! 20/2016
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/AF PHOTO

W połowie wakacji życie Agnieszki Włodarczyk zmieniło się z dnia na dzień. Wspomniana chwila to poród syna aktorki. Ona i Robert Karaś zostali rodzicami chłopca o pięknym imieniu Milan. Internauci są ciekawi kolejnych macierzyńskich doświadczeń aktorki, ale nie wszyscy zwracają się do niej w przyjemny sposób. Gwiazda nie pozostawiła ostatniej niemiłej uwagi bez odpowiedzi.

Internautka krytykuje wygląd Agnieszki Włodarczyk

W ostatnich dniach aktorka, jej partner i synek przygotowują się do wspólnej podróży. To będzie pierwszy lot samolotem 3-miesięcznego Milana. Agnieszka Włodarczyk ma wiele zajęć, ale i tak publikuje nowe InstaStories, by nie przerywać kontaktu z internautami.

Niestety, jednej z osób nie spodobał się wygląd młodej mamy… „Źle kochana ostatnimi czasy wyglądasz. Masz bardzo zmęczoną twarz, zapuchniętą, słabą. Też jestem mamą rocznego synka, więc wiem jak to wygląda. Mimo to takiej Ciebie nie znam, wiele zmian w Tobie zaszło negatywnych”, napisała między innymi użytkowniczka Instagrama.

Wielbicielka talentu Agnieszki Włodarczyk obiecywała, że nie ma złych intencji, ale jej słowa i tak wywołały burzę…

Zobacz teżAgnieszka Włodarczyk: „Dużo płaczu i nerwów. Bezradność jest najgorsza”

Agnieszka Włodarczyk, VIVA! 20/2016
Fot. Mateusz Stankiewicz

Agnieszka Włodarczyk o swoim wyglądzie i opiece nad dzieckiem

Mama Milana nie tylko pokazała tę wiadomość innym obserwatorom, ale też dodała swój komentarz. „Kiedy masz zajebisty nastrój, świeci słońce i planujesz kolejny, ekscytujący wyjazd i ogólnie jest najlepiej na świecie dostajesz taką wiadomość od kobiety bez twarzy. Ja mam to w d*pie…”, napisała pełna emocji. „Połóg przeszłam świetnie, nie mam depresji, jestem szczęściarą, ale co by było, gdybym była naprawdę w złym stanie?”, dodała.

CZYTAJ TEŻ: Robert Karaś o początkach znajomości Agnieszką Włodarczyk! Jak się poznali?

Na koniec poleciła internautce nie wchodzić na jej profil i wybrać sobie inny np. gwiazd, które nie pokazują różnych stron macierzyństwa, a tylko polukrowany świat.

Dobra odpowiedź? 

Agnieszka Włodarczyk
Fot. Instagram Agnieszki Włodarczyk

Wideo

Od 35 lat jest szczęśliwym mężem; cieszy się, że synowie nie poszli w jego ślady. Mirosław Baka prywatnie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.