Jej zawodowe plany przerwała nagła śmierć...

Konrad Szczęsny 2 marca 2018 17:15

Śmierć Agnieszki Kotulanki wstrząsnęła polskimi mediami. Aktorka, która od kilku lat zmagała się z chorobą alkoholową, w ostatnim czasie wychodziła na prostą. Poddała się terapii, zaopiekowali się nią najbliżsi i – jak twierdzą sąsiedzi aktorki – zaczęła odnajdywać radość życia w wykonywaniu najprostszych czynności. Niestety, gwiazda nagle poczuła się źle i doznała wylewu. Mimo natychmiastowej interwencji pogotowia, pomoc okazała się niemożliwa.

Przyczyny śmierci Agnieszki Kotulanki

20 lutego rano Agnieszka Kotulanka źle się poczuła. Zaczęła boleć ją głowa, jednak zlekceważyła objawy twierdząc, że już wcześniej odczuwała podobne dolegliwości i było to związane m.in. ze zmianami pogodowymi – gwiazda była meteopatką. Niestety, tym razem okazało się, że były to objawy wylewu, jednak gdy pod blok, w którym mieszkała na warszawskim Ursynowie podjechała karetka, było już za późno, by jej pomóc. Serialowej Krystyny Lubicz nie dało się uratować.

Agnieszka Kotulanka chciała wrócić na ekrany

Okazuje się, że Agnieszka Kotulanka planowała również wielki powrót na szklany ekran.

„Chciała żyć dla dzieci, mamy i siostry, bo w końcu do niej dotarło, że nie jest sama i ma wielu bliskich obok siebie. Gdy było z nią źle, nie widziała, jak dużo osób się o nią troszczy. Przed śmiercią naprawdę czuła się kochana i dzięki temu patrzyła optymistycznie w przyszłość. Planowała wrócić do pracy jesienią. Była w dobrej formie i chciała za kilka miesięcy ogłosić swój powrót” podaje informator Faktu.

Niestety, plany gwiazdy pokrzyżowała nagła śmierć...  

1/5
Pogrzeb Agnieszki Kotulanki 27 lutego 2018 roku w Legionowie
Copyright @East News
1/5

Agnieszka Kotulanka odeszła 20 lutego 2018 roku. Jednak wiadomość o jej śmierci ujrzała światło dzienne cztery dni później.

2/5
Pogrzeb Agnieszki Kotulanki 27 lutego 2018 roku w Legionowie
Copyright @East News
2/5

Pogrzeb Agnieszki Kotulanki odbył się natomiast 27 lutego 2018 roku w jej rodzinnym Legionowie. Wzięli w nim udział m.in. aktorzy z Klanu.

3/5
Agnieszka Kotulanka nie żyje NEW
Copyright @East News
3/5

Agnieszka Kotulanka grała w Klanie od 1997 roku do 2014 roku. Wcielała się w uwielbianą przez widzów Krystynę Lubicz.

4/5
Agnieszka Kotulanka
Copyright @East News
4/5

O śmierci Agnieszki Kotulanki poinformowały jej dzieci, zamieszczając nekrolog aktorki na stronie gazety.pl.

5/5
Nekrolog Agnieszki Kotulanki
Copyright @nekrologi.wyborcza.pl
5/5

To nekrolog Agnieszki Kotulanki, który 24 lutego ukazał się na łamach gazety.pl 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.