Gwiazda zdecydowała się na odważne wyznanie!

Gabriela Czernecka 27 stycznia 2019 12:04

Agnieszka Kaczorowska-Pela opowiedziała o trudnych początkach swojej ciąży. Pod koniec grudnia wraz z ukochanym mężem, Maciejem Pelą, podzieliła się wspaniałą wiadomością. Para niebawem po raz pierwszy zostanie rodzicami. Młoda para już intensywnie myśli nad imieniem dla swojej pociechy.Tancerka szybko odnalazła się w nowej roli. Na serwisie Youtube założyła kanał parentingowy pod nazwą „Będę mamą”, gdzie prezentuje spotkania ze specjalistami w różnych dziedzinach, które mają dać przyszłym mamom najważniejsze informacje dotyczące tego, co jest istotne dla kobiet w ciąży! Okazuje się, że dla niej samej, początki ciąży nie były łatwe...

Agnieszka Kaczorowska-Pela o trudnych początkach ciąży

Rok 2018 był dla Agnieszki Kaczorowskiej-Peli i Macieja Peli wyjątkowo udany. Najpierw romantyczne zaręczyny, później bajkowy ślub w Toskanii.... a w Sylwestra młode małżeństwo podzieliło się z internautami kolejną świetną wiadomością. Na Instagramie pojawiło się krótkie oświadczenie informujące, że Agnieszka Kaczorowska-Pela jest w ciąży i w 2019 roku wraz z mężem przywita na świecie „małe Pelątko”.

Jak już wiadomo, pierwsze dziecko pary przyjdzie na świat latem. Zakochani nie zdradzili światu, czy spodziewają się chłopca czy dziewczynki, ale przyznali, że intensywnie myślą nad imieniem dla swojej pociechy. Wydawałoby się, że Agnieszka Kaczorowska-Pela bardzo szybko i świetnie odnalazła się w nowej roli. jej program parentingowy Będę mamą, chętnie oglądają kobiety w całej Polsce. Gwiazda przyznaje jednak, że jak każdej młodej mamie na początku nie było łatwo odnaleźć się w nowej sytuacji. 

W rozmowie z serwisem plejada.pl, Agnieszka Kaczorowska-Pela przyznała, że początki jej ciąży nie były łatwe. „Nie miałam sił, pojawiły się mdłości. Na szczęście mogłam liczyć na wsparcie swojego męża, który musiał wtedy sporo robić w domu, bo nie pozwalał mi na to organizm”, wyznała. 

Gwiazda ujawniła także, że jak każda kobieta w ciąży ma swoje zachcianki. W programie Pytanie na śniadanie mąż Agnieszki Kaczorowskiej-Peli przyznał, że ich lodówka: „musi być zapełniona w bardzo dużo różnych produktów”. Gwiazda Klanu nie ukrywa, że jak ma na coś ochotę, to musi to zjeść! „Pojawiają się zachcianki, ale to nie są jakieś niestworzone rzeczy na przykład kopytka, filet z kurczaka, czy łosoś”, mówi.

Mimo ciążowych przypadłości, Agnieszka Kaczorowska-Pela nie zwalnia tempa - pracuje we własnej szkole tańca, prowadzi cykl Będę mamą i gra w serialu Klan. „Taka już jestem, że dużo pracuję. Robię to, co lubię, poza tym mam własną firmę, więc nie mogę tak po prostu sobie odpuścić. Nie tylko prowadzę zajęcia, ale też chodzi o kwestie organizacyjne. Mamy bardzo dużo pracy, ciągle coś się dzieje. Ponadto, wymyśliłam sobie kanał na YouTube, co wynikło z mojej potrzeby wiedzy, bo cenię sobie spotykanie ludzi, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach i powiedzą mi, jak to wszystko wygląda. Chciałam też, żeby te rozmowy dały wiedzę merytoryczną innym kobietom. Do tego dochodzi Klan”, opowiada w rozmowie z plejada.pl.

Młodej mamie życzymy więc dużo zdrowia!  

1/5
Agnieszka Kaczorowska, Agnieszka Kaczorowska-Pela
Copyright @Instagram @agakaczor
1/5

Pod koniec grudnia wraz z ukochanym mężem, Maciejem Pelą, podzieliła się wspaniałą wiadomością. Para niebawem po raz pierwszy zostanie rodzicami.

2/5
Agnieszka Kaczorowska, Agnieszka Kaczorowska-Pela
Copyright @Instagram @agakaczor
2/5

Młoda para już intensywnie myśli nad imieniem dla swojej pociechy.

3/5
Agnieszka Kaczorowska, Agnieszka Kaczorowska-Pela, Maciej Pela
Copyright @Instagram @agakaczor
3/5

Tancerka szybko odnalazła się w nowej roli. 

4/5
Agnieszka Kaczorowska, Agnieszka Kaczorowska-Pela, Maciej Pela
Copyright @Instagram @agakaczor
4/5

Na serwisie Youtube założyła kanał parentingowy pod nazwą „Będę mamą”, gdzie prezentuje spotkania ze specjalistami w różnych dziedzinach, które mają dać przyszłym mamom najważniejsze informacje dotyczące tego, co jest istotne dla kobiet w ciąży! 

5/5
Agnieszka Kaczorowska, Agnieszka Kaczorowska-Pela, Maciej Pela
Copyright @Instagram @agakaczor
5/5

Okazuje się, że dla niej samej, początki ciąży nie były łatwe...„Nie miałam sił, pojawiły się mdłości”, wyznała.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.