Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy
O TYM JEST GŁOŚNO

Agnieszka i Grzegorz Hyży zostali rodzicami. Na świat przyszło ich pierwsze wspólne dziecko

Dziennikarka pokazała wzruszające zdjęcie z maleństwem

Damian Brillowski 13 listopada 2021 21:50
Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy

Agnieszka Hyży dość długo trzymała w tajemnicy informacje o błogosławionym stanie. Media i fani dowiedzieli się o ciąży dziennikarki dopiero w połowie sierpnia. Od momentu ogłoszenia dobrej nowiny prezenterka telewizyjna spotkała się z ogromną liczbą pozytywnych wiadomości i gratulacji. Teraz fani mają kolejny powód, aby jej pogratulować, bo właśnie dziś Agnieszka obwieściła światu, że wspólnie z Grzegorzem Hyżym zostali rodzicami. Zobacz urocze zdjęcie i wideo, jakie opublikowała w internecie szczęśliwa mama. 

Agnieszka i Grzegorz Hyży zostali rodzicami

Agnieszka Hyży od kilku lat jest związana z wokalistą Grzegorzem Hyżym. Para tworzy patchworkową rodzinę, ponieważ wspólnie wychowują 8-letnią Martę, córkę Agnieszki z pierwszego małżeństwa oraz dwóch synów Grzegorza - Wiktora i Alexandra. Mamą chłopców jest piosenkarka Maja Hyży. Jak przyznała prezenterka telewizyjna, wraz z mężem bardzo długo starali się o dziecko. „Przez ostatnie 7 miesięcy toczyliśmy, nie pierwszy raz, nierówną walkę o coś najcenniejszego i najbardziej bezbronnego, ale także o spełnienie naszego wielkiego marzenia”, pisała w mediach społecznościowych dziennikarka.

Na szczęście już nie muszą się o nic martwić, ponieważ dziecko urodziło zdrowe. Gwiazda za pośrednictwem Instagrama podzieliła się z fanami radosną nowiną. W najnowszym poście zamieściła wzruszajacy filmik, w którym ręce rodziców splatają się z rączką maluszka. Dodatkowo pokazała piękną fotografię z nowonarodzonym dzieckiem. Post został opatrzony następującymi słowami: 

„Bardzo długa podróż za nami... Nasz świat się zatrzymał, a zegar stanął w miejscu. Choć minęło już sporo czasu od kiedy jesteśmy RAZEM, wciąż trudno nam w to uwierzyć. RODZINA. Dziś doświadczamy i odczuwamy ją bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Nareszcie... Szczęśliwi RODZICE i RODZEŃSTWO”, napisała szczęśliwa mama. 

Czytaj także: Agnieszka Hyży poruszyła temat "nieudanych ciąż" 

Agnieszka Hyży dziecko Leon
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy

Agnieszka Hyży dziecko Leon
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy

Gwiazdy i fani składają gratuluje 

Post z informacją o narodzinach dziecka zdobył uznanie wielbicieli dziennikarki, którzy pospieszyli z gratulacjami i życzeniami. W sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo serdeczności skierowanych w stronę maluszka i rodzicielki. Do życzeń przyłączyły się również inne znane gwiazdy.

"Brawo Aga", napisał Bartek Jędrzejak.

"Jakoś ciąże innych lecą szybciej niż nasze własne😉 Całuję Was i gratuluję z całego serca❤️", stwierdziła Agnieszka Włodarczyk.

"Wspaniale! Wszystkiego dobrego dla Was!", dodał Mateusz Hładki.

"nawet nie wiesz jak się cieszę ❤️❤️❤️❤️❤️", oznajmiła Monika Mrozowska.

Gratulacje złożyli również Katarzyna Cichopek, Edyta Zając, Katarzyna Zielińska, Odeta Moro, Kamila Kamińska i Katarzyna Bujakiewicz. 

"Cudowna wiadomość ❤️ dużo zdrowia dla Wszystkich", "Ogromne Gratulacje dla Was 💙💙💙 Ściskam z Moim Małym Najwspanialszym Człowiekiem", "Ogromne gratulacje ❤️❤️❤️❤️ Filmik mega wzruszajacy", "Ogromne gratulacje!!!!! Zdrowia i szczęścia dla całej rodzinki", pisali zachwyceni fani.

Rodzice póki co nie zdradzili oficjalnie płci noworodka. Agnieszka jeszcze będąc w ciąży informowała, że razem z mężem nie znają płci dziecka i do momentu rozwiązania chcą, aby to pozostało tajemnicą.  "Od jakiegoś czasu pytanie, który słyszę praktycznie codziennie, brzmi tak: „chłopiec 👶🏻 czy dziewczynka👧🏻… synek czy córka❓” I uwielbiam to skonfundowanie, gdy odpowiadam … „NIESPODZIANKA.Nie wiemy…”🤷‍♀️⁉️ Jestem więcej niż pewna, że wielu z tych, którzy pytają, średnio mi wierzą, włączając w to także naszych bliskich😂😜.Ludzie, my naprawdę NIE WIEMY‼️", napisała pewien czas temu  dziennikarka w swoich mediach społecznościowych. Tymczasem serwis Pudelek twierdzi, że udało mu się ustalić, że zakochani powitali na świecie chłopca. I to już 2 tygodnie temu.

Najważniejsze, że dziecko jest zdrowe. Życzymy rodzicom dużo miłości i wielu chwil spędzonych z maleństwem w atmosferze ciepła i życzliwości.  

Czytaj także: Agnieszka Hyży opowiedziała o swojej diecie w ciąży!

Agnieszka Hyży w ciąży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy

Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.