Agata Młynarska, VIVA! styczeń 2012, 1/2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
O TYM SIĘ MÓWI

Agata Młynarska znów trafiła do szpitala. Co się stało? „Padłam na całej linii...”

Tym razem to nie przez chorobę Leśniowskiego-Crohna

Rafał Kowalski 24 listopada 2021 10:54
Agata Młynarska, VIVA! styczeń 2012, 1/2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Z dużym poczuciem misji i dodawaniem otuchy innym Agata Młynarska od lat mówi głośno o tym, że przechodzi przez chorobę Leśniowskiego-Crohna. Przewlekły ból wędruje po ciele dziennikarki i raz na jakiś czas się odzywa. Wczoraj ulubienica widzów poinformowała, że znów musiała trafić do szpitala. Ale powód był inny.

Agata Młynarska ma astmę. Jest w szpitalu

Ostatni czas był dla niej bardzo intensywny. Wspierała protest #AniJednejWięcej, nagłaśniała złą sytuację migrantów na granicy oraz nagrała całą serię programu dla TVN Style, o najtrudniejszych tematach naszego codziennego życia. W końcu organizm Agaty Młynarskiej zaczął domagać się odpoczynku.

Wczoraj dziennikarka musiała oddać się w ręce lekarzy. „Po wielu tygodniach pracy non stop, nagrywania „Bez Tabu” , spotkań z dystansem społecznym bez dystansu emocjonalnego, bo się nie dało, protestach, manifestacjach i codziennej telepce związanej z tym co się dzieje w Polsce i na świecie, padłam na całej linii. Znów szpital, znów wpadka. Tym razem astma, fantastyczny zespół dziewczyn z Łódzkiego szpitala zdziałał cuda i jestem na prostej”, napisała na Instagramie Agata Młynarska.

Na szczęście po pierwszych badaniach czuje się lepiej. „Nie ma szans, żebym się poddała, I zdaje się, że moja choróbka zaczyna to rozumieć. Spotkały się dwie twarde przeciwniczki! Teraz z pomocą wielu dobrych i fachowych dusz, oddycham , siedzę, czytam, piję soczek i odpoczywam”, czytamy w sieci. To drugi raz w ostatnim czasie, gdy gwiazda trafiła do szpitala. W czerwcu informowaliśmy, że u Agaty Młynarskiej lekarze z jednej z klinik stwierdzili  fibromialgię.

Agata Młynarska, VIVA! kwiecień 2015, 8/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Przepomnijmy też, że o tym, że ma astmę prezenterka informowała już dwa lata temu. „Od dziecka choruję na astmę. Całe życie biorę wziewne sterydy. Ustawiało to mój oddech na względnie znośnym poziomie. Ale od pewnego czasu choruję przewlekle na infekcje górnych dróg oddechowych, dostaję antybiotyki, a dodatkowo przewlekle i tak biorę steryd na jelita. Kaszlę jednak cały czas. Są dni, że ledwo dyszę”, pisała w sieci dodając, że jej problemy pogłębia ogromny smog, którego zwalczenie dla wszystkich powinno być priorytetem.

CZYTAJ TEŻ: Agata Młynarska wróciła do domu ze szpitala: „Ostatni czas jest dla mnie trudny”. Co jej dolega? 

Agata Młynarska poprowadzi WOŚP 2022 w Warszawie

Dziennikarka ma wiele powodów, by jak najszybciej wrócić do pełni sił. Już za dwa miesiące czeka ją to, co w swoim zawodzie lubi najbardziej – spotkanie z wielotysięcznym tłumem. Wszystko z okazji kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. „30 stycznia będę jak nówka sztuka nieśmigana! I zawołam ze sceny w Warszawie - „tak się bawi, tak się bawi stolica!” Bo Wośp gra do końca świata i jeden dzień dłużej więc my też i to mnie trzyma przy życiu. Bibi nie odpuści!”, zapewniła fanów.

Życzymy wszystkiego, co najlepsze! 

CZYTAJ TEŻ: Agata Młynarska szczerze o życiu z chorobą: „Brak sił odbiera mi wszelką perspektywę”

Agata Młynarska, VIVA! 24/2017
Fot. Aldona Karczmarczyk/VAN DORSEN ARTIST

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.