Fot. Piętka Mieszko / AKPA
o tym jest głośno

Galeria Sportowych Trofeów Adama Małysza poległa w starciu z niszczycielskim żywiołem

Były skoczek opublikował łamiące serce nagranie

Marcjanna Maryszewska 28 sierpnia 2023 14:42
Fot. Piętka Mieszko / AKPA

Rodzinne miasto Adama Małysza nawiedziły intensywne opady deszczu. Były skoczek opublikował szokujące nagranie w mediach społecznościowych. Galeria Sportowych Trofeów zawierających m.in. pamiątki z czasów jego sportowej kariery została całkowicie zniszczona... "Staramy się naprawić szkody wyrządzone przez powódź" — przekazał były skoczek pod nagraniem ukazującym efekty niszczycielskiej siły żywiołu.

Adam Małysz mierzy się z żywiołem. Galeria Sportowych Trofeów zalana

Adam Małysz wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością w naszym kraju. Sportową karierę porzucił wiele lat temu, a obecnie pełni rolę prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Jednak przez lata swojej aktywności zgromadził wiele nagród oraz pamiątek, które dziś wierni fani mogą podziwiać w Galerii Sportowych Trofeów. To wyjątkowe miejsce znajduje się w Wiśle, czyli rodzinnym mieście legendarnego skoczka.

CZYTAJ TAKŻE: Agata Wróbel – jak dzisiaj wygląda życie najpopularniejszej niegdyś sztangistki i mistrzyni świata?

Niestety chwilę temu Adam Małysz poinformował, że jego ukochana Galeria uległa zniszczeniom. Wszystko na skutek ogromnej ulewy, która nawiedziła Wisłę w ubiegły weekend. Były skoczek pokazał niszczycielskie efekty żywiołu w mediach społecznościowych oraz zapewnił, że obecnie starają się naprawić szkody wyrządzone przez powódź. 

"WAŻNE. Z powodu silnych opadów deszczu, które nawiedziły całą Wisłę w ubiegły weekend, moja Galeria Sportowych Trofeów została całkowicie zalana. Obecnie staramy się naprawić szkody wyrządzone przez powódź, aby jak najszybciej móc się dla Was ponownie otworzyć. Przepraszamy za utrudnienia" — napisał Adam Małysz.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Był gwiazdą Festiwalu w Sopocie, jego dom płonąłMiałem go ubezpieczyć w tym tygodniu…”

Widok wody zalewającej to wspaniałe miejsce złamało serce niejednemu fanowi... Mamy jednak nadzieję, że pomimo strat uda się wkrótce przywrócić Galerię Sportowych Trofeów do stanu sprzed zalania.  

Adam Małysz
Fot. Pawel Murzyn/East News

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.