To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Gabriela Czernecka 22 lipca 2019 11:29

Książę George obchodzi dziś szóste urodziny! Jak przystało na urodziny członka brytyjskiej rodziny królewskiej, zostaną one uczczone w wyjątkowy sposób. Książę George urodził się 22 lipca 2013 roku. Pierwsze dziecko Kate i Williama kończy dziś sześć lat i z tej okazji brytyjska rodzina królewska podzieliła się trzema oficjalnymi zdjęciami małego księcia. Fotografie wykonała księżna Kate. To najpiękniejsze, co dziś zobaczycie!

Szóste urodziny księcia George'a - oficjalne zdjęcia

Książę George Alexander Louis z Cambridge, pierwszy syn Kate i Williama, urodził się 22 lipca 2013 roku w londyńskim szpitalu św. Marii, o godz. 6:24 czasu brytyjskiego. Jest trzecią w kolejności osobą do brytyjskiego tronu, zaraz po swoim dziadku księciu Walii i ojcu księciu Cambridge. Dziś George obchodzi szóste urodziny i z tej okazji pałac podzielił się z fanami wyjątkowymi fotografiami małego księcia. Zdjęcia wykonała księżna Kate i to widać, bowiem George wygląda na nich na wyjątkowo szczęśliwego!

Przypomnijmy, że piąte urodziny książę George spędził na prywatnej wyspie Mystique na Karaibach, gdzie przebywał wraz z rodzicami, księżną Kate i księciem Williamem oraz rodzeństwem - księżniczką Charlotte i księciem Louisem. Tegoroczne urodziny George również spędzi na prywatnej wyspie w otoczeniu najbliższych. Zobaczcie jego najnowsze oficjalne fotografie!  

1/3
Książę George - oficjalne zdjęcia księcia George'a 6 urodziny
Copyright @Instagram @kesingtonroyal
1/3

Książę George na jednym z trzech oficjalnych portretów, wykonanych z okazji szóstych urodzin.

2/3
Książę George - oficjalne zdjęcia księcia George'a 6 urodziny
Copyright @Instagram @kesingtonroyal
2/3

Autorką zdjęć małego księcia jest księżna Kate.

3/3
Książę George - oficjalne zdjęcia księcia George'a 6 urodziny
Copyright @Instagram @kesingtonroyal
3/3

Książę George zajmuje obecnie trzecie miejsce w kolejce do brytyjskiego tronu. Jak Wam się podobają jego najnowsze zdjęcia?

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trzy kobiety, które w najnowszym serialu Polsatu „Zawsze warto” połączyło przypadkowe dramatyczne wydarzenie: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa. Edyta Geppert o pasji śpiewania i życiowych wyborach oraz Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski o tym, co ślub zmienił w ich życiu.