Natasza Urbańska, VIVA! styczeń 2014, córka Nataszy Urbańskiej, Viva! styczeń 2014
Fot. @PIOTR POREMBSKY/METALUNA
O tym się mówi!

Natasza Urbańska chwali talent córki. Czy 13-latka pójdzie w ślady znanej mamy?

„Odnalazła się w teatrze. Pracowała bardzo ciężko”, podkreśla artystka

Aleksandra Frankowska 24 listopada 2022 10:57
Natasza Urbańska, VIVA! styczeń 2014, córka Nataszy Urbańskiej, Viva! styczeń 2014
Fot. @PIOTR POREMBSKY/METALUNA

Natasza Urbańska w najnowszym wywiadzie opowiedziała o kampanii, w której wzięła udział wraz ze swoją córką. 13-letnia Kalina jest bardzo podobna do swojej mamy i przejawia podobne zainteresowania. Urbańska zdradziła, że nastolatka świetnie odnajduje się w teatrze. Czy pójdzie w ślady znanej mamy?

ZOBACZ TEŻ: Tak obecnie wygląda córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza. Kalina bierze przykład ze swoich rodziców

Natasza Urbańska o talencie aktorskim córki

Córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza ma już 13 lat. Okazuje się, że po mamie odziedziczyła nie tylko urodę, ale również talent aktorski. Kalina zamierza iść w ślady sławnych rodziców. Teatr jest jej szczególnie bliski. Robi wszystko, aby pogodzić naukę z pasją do gry aktorskiej. Od jakiegoś czasu Kalinę możemy zobaczyć w kultowym już musicalu Metro w Teatrze Buffo. Czy już niedługo będziemy mogli zobaczyć je wspólnie na ściance podczas eventu medialnego?

Nie rozmawiamy w ogóle na te tematy. Kalinka wie, że ja muszę bywać na takich imprezach, jestem osobą medialną i ona to doskonale rozumie. Myślę, że bardziej ją ciągnie do teatru i na scenę niż na ściankę – wyjaśniła Urbańska.

Póki co Urbańska bardzo cieszy się, że córka zapałała miłością do teatru. W końcu ona sama zaczynała właśnie tam swoją karierę medialną.

Jestem przeszczęśliwa, że Kalinka odnalazła się w teatrze. Ona swoje pierwsze kroki stawiała jako pięciolatka. Jeszcze chyba nieświadomie zupełnie, chociaż fantastycznie sobie radziła, była tak zdyscyplinowana, że naprawdę zrobiło to na mnie ogromne wrażenie. W tak młodym wieku tak panować nad wszystkim - wspominała dumna celebrytka.

Urbańska z córką w nowej kampanii reklamowej

Natasza Urbańska zdradziła, jak pracowało jej się z Kaliną podczas wspólnej sesji zdjęciowej dla jednej z sieciówek. Podkreśliła, że zapytała najpierw córki, czy ta ma ochotę zapozować z nią podczas tej realizacji. Zarówno dla mamy, jak i dla córki była to świetna okazja do wspólnego spędzenia czasu.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza ma prawie 14 lat. Jak zmieniała się na przestrzeni lat?

Zrobiłyśmy tę kampanię z moją ukochaną fotograf, więc atmosfera była fantastyczna. Czułyśmy się wyluzowane, zrelaksowane, fajnie po prostu spędziłyśmy czas (...). To będzie dla nas taka pamiątka - powiedziała Pudelkowi Urbańska.

Uroda Kaliny jest zniewalająca. Bardzo przypomina swoją sławną mamę. Kto wie, może już niedługo jej kariera rozwinie się jeszcze bardziej? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?