Marta Tomaszkiewicz 6 lutego 2017 20:15
1/7
Copyright @Facebook/Twitter
1/7

Choć jej brat jest niewątpliwie najpopularniejszym polskim piłkarzem, ona unika jak ognia błysku fleszy i medialnego rozgłosu. Nie oznacza to jednak, że Milena Lewandowska-Miros nie wspiera młodszego brata! Często widywana jest m.in. na trybunach w trakcie meczów z udziałem członka rodziny. Konsekwentnie stara się jednak nie zamieszczać zdjęć z nim w mediach społecznościowych. 

 

Polecamy też: Czy Robert i Anna Lewandowscy faktycznie tak nazwą swoje dziecko? Do mediów wyciekły nowe informacje

 

Sport również nie jest jej obcy. Przez lata była związana z AZS Politechniki Warszawskiej, jednak jakiś czas temu zakończyła karierę. Warto pamiętać, że Robert Lewandowski jest chrzestnym jej syna Leona. Ona sama zresztą wspiera często brata na trybunach i uczestniczy w obozach organizowanych przez szwagierkę. Ma 31 lat, więc jest o 3 lata starsza od Roberta. W 2014 wyszła za mąż. 

 

Przypomnijmy, że to jej  brat zadedykował gola, którego strzelił w trakcie Euro 2012 w meczu z Grecją. 

 

W naszej galerii możecie zobaczyć prywatne zdjęcia Mileny Lewandowskiej-Miros. Czy waszym zdaniem jest podobna do sławnego brata? 

 

Polecamy także: Robert Lewandowski, Michał Szpak, Leonardo DiCaprio i... Kto powinien zostać mężczyzną 2016 roku?

 

2/7
Copyright @Facebook/Twitter
2/7

3/7
Copyright @Facebook/Twitter
3/7

4/7
Copyright @Facebook/Twitter
4/7

5/7
Copyright @Facebook/Twitter
5/7

6/7
Copyright @Facebook/Twitter
6/7

7/7
Copyright @Facebook/Twitter
7/7

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.