Marzena Rogalska, Łukasz Nowicki
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum
O tym się mówi!

Rogalska prosto z mostu wyznała, jak traktował ją Nowicki. Razem pracowali w TVP

Jedna rzecz szczególnie utkwiła jej w pamięci

Aleksandra Frankowska 30 czerwca 2023 09:55
Marzena Rogalska, Łukasz Nowicki
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

Marzena Rogalska i Łukasz Nowicki współpracowali przez pewien czas w popularnym programie "Pytanie na śniadanie" w Telewizji Polskiej. Ostatnio Nowicki ogłosił swoje odejście z programu, co spotkało się z reakcją ze strony Rogalskiej. Szczerze wyznała, jak była traktowana przez swojego byłego zawodowego partnera. Jedna rzecz szczególnie utkwiła jej w pamięci. 

ZOBACZ TEŻ: Wybitna śpiewaczka operowa oraz ceniona dziennikarka. Przyjaźń Aleksandry Kurzak i Marzeny Rogalskiej  

Łukasz Nowicki odchodzi z "Pytania na śniadanie"

Łukasz Nowicki podzielił się informacją o swoim odejściu za pośrednictwem mediów społecznościowych. W swoim wpisie na Instagramie wspomniał o powodach, które skłoniły go do podjęcia tej decyzji. Podziękował również widzom oraz osobom, z którymi miał okazję współpracować w trakcie swojej pracy. 

Sytuację skomentowała również Marzena Rogalska, która w przeszłości współprowadziła program z Nowickim. Rogalska wróciła do wspomnień z ich wspólnej pracy i podziękowała mu za wspólnie spędzony czas. W swoim komentarzu opisała pewien codzienny rytuał, jaki miała z Nowickim na planie programu. Ceniła jego spokój, czytanie gazety przed nagraniem, a następnie przychodzenie do niej z kawą i serdecznym przywitaniem. Ta rutyna sprawiała jej wiele radości i była dla niej ważną częścią ich współpracy.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Marzena Rogalska nigdy nie pogodziła się ze śmiercią ukochanego ojca

Marzena Rogalska, Łukasz Nowicki
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

Fani żegnają Łukasza Nowickiego

Pod wpisem Nowickiego pojawiło się wiele głosów fanów, którzy wyrazili swoje rozczarowanie z powodu jego odejścia. Wielu uważało go za najlepszego prowadzącego i wyraziło żal z powodu jego braku w programie. Również inni znajomi z branży medialnej napisali wiele ciepłych słów na jego temat. Z pewnością będą za nim tęsknić! 

Kto wie, może Marzenę Rogalską i Łukasza Nowickiego zobaczymy jeszcze wspólnie w innym programie! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.