Iga Lis 2019
Fot. Instagram/IgaLis
O tym się mówi!

Iga Lis ma powody do świętowania. Posypały się gratulacje, a rodzice nie kryją dumy

Na jej Instagramie pojawiło się wyjątkowe zdjęcie

Aleksandra Frankowska 16 lipca 2023 08:51
Iga Lis 2019
Fot. Instagram/IgaLis

Iga Lis ma powody do dumy. Udało jej się oficjalnie ukończyć studia w Londynie na prestiżowej London School of Economisc and Political Science. Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa z tej okazji wrzuciła na swój Instagram pamiątkowe zdjęcie. Rodzice nie kryją dumy.

ZOBACZ TEŻ: Iga Lis i Taco Hemingway rozstali się? Córka Kingi Rusin rozprawiła się z plotkami!

Iga Lis skończyła studia w Londynie

Zaraz po studiach wyjechała do stolicy Wielkiej Brytanii, gdzie rozpoczęła studia na prestiżowej uczelni. Iga Lis została absolwentką dwóch kierunków: historii i stosunków międzynarodowych. W trakcie studiów pracowała w Londynie w dziale prasowym Polish Business Society jako media oficer. Przebyła długą drogę, ale zakończoną sukcesem. Rodzice Igi nie kryją dumy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Iga (@iga_lis)

"Cieszę się, że mogłam jej to umożliwić. Bardzo ciężko harowała, żeby zdać egzaminy. Każdy, kto zdaje na zagraniczne uczelnie, (...) wie, że to jest taka bzdura, jak ktoś pisze, że wystarczy zapłacić. Nie, nie wystarczy zapłacić" – podkreśliła dumna Kina Rusin w rozmowie z Wideoportalem.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: „Powróćmy jak za dawnych lat”. Kinga Rusin pokazała wyjątkowe zdjęcie z małymi córkami

Iga Lis świętuje swój sukces

Zdjęcie w todze i czapce absolwenta uczelni w Londynie zrobiło furorę na Instagramie Igi. Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji  od bliskich Igi, między innymi od Kasi Sokołowskiej, Natalii Szroeder i Jankesa. Wszyscy bardzo kibicowali Idze, która dzieliła swoje życie pomiędzy Polską i Wielką Brytanią. Jesteśmy bardzo ciekawi, jaką ścieżkę Iga obierze dalej. Serdecznie gratulujemy sukcesu! 

TAGI #Iga Lis

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.