Kinga Rusin, Kinga Rusin z córkami
Fot. Instagram Kingi Rusin/@kingarusin
Z ŻYCIA GWIAZD

„Powróćmy jak za dawnych lat”. Kinga Rusin pokazała wyjątkowe zdjęcie z małymi córkami

Czy bardzo się od tamtej pory zmieniły?

Weronika Kostyra 25 października 2019 14:54
Kinga Rusin, Kinga Rusin z córkami
Fot. Instagram Kingi Rusin/@kingarusin

Choć córki Kingi Rusin są już dorosłe, dziennikarka ma z nimi świetny kontakt. Pola i Iga są bardzo podobne do mamy, a odkąd dorosły ich relacja przerodziła się poniekąd w przyjaźń. Niestety na co dzień nie mają zbyt wiele czasu, by być razem. Pola i Iga studiują i odnoszą sukcesy. Ich mama wspiera je i jest bardzo dumna z ich sukcesów, ale z sentymentem wraca do czasów, kiedy dziewczynki były małe…

Kinga Rusin pokazała zdjęcie z córkami

Kinga Rusin pokazała wyjątkowe czarno-białe zdjęcie sprzed lat. Pozuje do niego ze swoimi małymi córkami. Pola i Iga mają na zdjęciu zaledwie kilka lat. Od tamtej pory dziewczynki dorosły i stały się kobietami. Z kolei ich mama wcale się nie zmieniła. Dziennikarka opublikowała jednak zdjęci z konkretnego powodu. Nawiązała w ten sposób do tematu edukacji seksualnej w Polsce. „Powróćmy jak za dawnych lat. Jutro w Dzień Dobry TVN, porozmawiamy m.in. o tym skąd się biorą dzieci. Serio! Skoro, jak wynika z badań, 80 proc. rodziców chce edukować w tym temacie swoje pociechy, to warto wiedzieć jak to zrobić. Temat na czasie nie tylko teraz, ale od zarania dziejów. A jak już dzieci przyjdą na świat, to jak on się zmienia? Oj, coś wiem na ten temat”, czytamy w opisie.

Kinga Rusin o córkach w VIVIE!

„Moje córki teraz nie mają czasu. Nieźle zasuwają. Martwię się o ich zdrowie. Ale z drugiej strony mnie to cieszy. Nieprawda, że młodzież teraz się nie stara, nie wie, nie ma chęci. Jest ogłupiała przez internet. Wręcz przeciwnie. Czasami gadam z córkami, starsza mówi: „Ja się lubię tego uczyć, interesuje mnie”. Boże, ja doszłam do takiego etapu, dopiero kiedy poszłam na studia uzupełniające. Wtedy dorosłam do świadomości, że naprawdę chciałabym się czegoś nauczyć”, mówiła Kinga Rusin w wywiadzie dla VIVY! 

Kinga Rusin, Iga Lis, Pola Lis, Kinga Rusin z córkami
Fot. Facebook @Kinga Rusin

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.