Edyta Pazura, Cezary Pazura "Viva!", luty 2009
Fot. Marek Straszewski
O tym się mówi!

Edyta i Cezary Pazurowie nie utrzymują kontaktu z Radosławem Pazurą i Dorotą Chotecką

Żona aktora w kilku słowach powiedziała o ich relacji

Aleksandra Frankowska 29 listopada 2022 08:04
Edyta Pazura, Cezary Pazura "Viva!", luty 2009
Fot. Marek Straszewski

Edyta Pazura chętnie dzieli się kadrami ze swojego życia na Instagramie. Co jakiś czas odpowiada również na pytania internautów, które dotyczą wielu sfer jej życia. Tym razem padło pytanie o relacje z bratem jej męża, Radosławem Pazurą i jego żoną. Co odpowiedziała Edyta Pazura? Jej odpowiedź może dziwić…

ZOBACZ TEŻ: Edyta Pazura pokazała, co stało się z jej twarzą podczas wakacji

Edyta Pazura o relacji z Radosławem Pazurą i Dorotą Chotecką

Na Instagramie Edyty Pazury zawsze wiele się dzieje. Celebrytka chętnie pokazuje swoją codzienność i jest w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami. Jeden z nich podczas serii Q&A zapytał ją o relacje z rodziną męża, a dokładnie z bratem Radosławem Pazurą i jego żoną, Dorotą Chotecką. Edyta odpowiedziała bardzo krótko i zwięźle, że widziała ich zaledwie kilka razy w życiu. I chociaż Edyta i Cezary są małżeństwem od ponad 13 lat, to okazuje się, że nie spędzają z Radosławem i Dorotą świąt, czy też wakacji.

Cezary Pazura i Edyta Pazura
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Widziałam ich parę razy w życiu, więc ciężko mówić o kontakcie - odpowiedziała Pazura.

Edyta Pazura
Fot. Instagram @edyta_pazura

Relacje Cezarego i Radosława Pazurów

Wiadomo, że relacje między braćmi już w przeszłości były trudne. Cezary w jednym z wywiadów dla Plejady kilka miesięcy temu zapewniał, że wraz z bratem dzielą się opieką nad rodzicami, których dotknęła niestety choroba. Ze szwagierką, Dorotą Chotecką, Cezary Pazura pracował zaś na planie „Tajemnicy zawodowej”.  "Rozmawiamy też o moich rodzicach, którzy są w nie najlepszej formie. Opiekujemy się nimi rodzinnie, więc to są tematy i wreszcie możemy się nagadać. Jak się spotykamy między scenami, to jest szansa, żeby szybko załatwić sprawy. Tak wygląda życie rodzinne artystów", mówił aktor.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: „Oszalałbym bez dzieci i żony”… Oto wyjątkowa historia miłości Edyty i Cezarego Pazurów

Dorota Chotecka, Radosław Pazura
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Nie brzmiało to w żaden sposób tak, że nie utrzymują ze sobą kontaktów. Komentarz Edyty Pazury nie pozostawia jednak złudzeń. Co mogło być powodem takiego rozluźnienia więzów rodzinnych? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.