Konrad Szczęsny 21 kwietnia 2017 17:15
1/5
Otylia Jędrzejczak, Viva! 2012
Copyright @Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
1/5

Otylia Jędrzejczak we wtorek 18 kwietnia 2017 r. została po raz pierwszy matką. Pływaczka i jej partner Paweł Przybyła powitali na świecie córkę. Przyszła ona na świat w szpitalu położniczym na ul. Siemiradzkiego w Krakowie. Jak mówi w rozmowie z viva.pl sportsmenka, zarówno ona, jak i dziecko czują się bardzo dobrze.

 

Polecamy też: Otylia Jędrzejczak urodziła! Jak czuje się mama i dziecko?

 

Córka Otylii Jędrzejczak

 

Otylia Jędrzejczak przebywała w szpitalu tydzień. Choć termin porodu został wyznaczony przez lekarzy na koniec kwietnia, dziecko przyszło na świat nieco wcześniej. Akcji porodowej spodziewano się w każdej. chwili. – Poród przebiegł prawidłowo, byłam w bardzo dobrych rękach w szpitalu. Teraz uczymy się siebie nawzajem i myślę, że to jest najważniejsze, jak i to, że jest zdrowa i jesteśmy w domu – powiedziała poruszona pływaczka w rozmowie z Krystyną Pytlakowską.


Imię dziecka Otylii Jędrzejczak

 

Otylia Jędrzejczak w rozmowie z dziennikarką VIVY! zdradziła również, jakie imię zdecydowała się nadać córce! Tego dowiecie się, oglądając kolejne zdjęcia w naszej galerii!

 

Polecamy też: Otylia Jędrzejczak lada dzień zostanie mamą. Czy wiadomo już: chłopiec czy dziewczynka?

2/5
Otylia Jędrzejczak w ciąży
Copyright @Instagram
2/5

Otylia Jędrzejczak w rozmowie z Krystyną Pytlakowską przyznała, że macierzyństwo było jej wielkiem marzeniem. – Bardzo chciałam zostać mamą, zwłaszcza od momentu, w którym spotkałam Pawła. Wiedziałam, że będzie na pewno dobrym ojcem – zwierzyła się pływaczka.

 

Jakie imię para wybrała dla swojego dziecka?

 

Zobacz także: Otylia Jędrzejczak potwierdziła informacje o ciąży: Czuję się doskonale

 

3/5
Otylia Jędrzejczak, córka Otylii Jędrzejczak, Otylia Jędrzejczak Marcelina
Copyright @Instagram @otyliaswim
3/5

Otylia Jędrzejczak po wyjściu ze szpitala zamieściła na Instagramie powyższe zdjęcie. Internauci gratulowali pływaczce i życzyli spełnienia w nowej życiowej roli. Jak udało nam się dowiedzieć, choć sportsmenka jest nieco zmęczona, pełna zapału wypełnia nowe obowiązki i uczy się życia z dzieckiem.

 

Otylia i jej partner nadali swojej córce imię...

 

Zobacz także: Anna Lewandowska, Otylia Jędrzejczak, Natalie Portman. One zostaną matkami w 2017 roku. Kto jeszcze?

4/5
Otylia Jędrzejczak w ciąży
Copyright @Instagram
4/5

Otylia Jędrzejczak i jej partner Paweł wybrali dla córki piękne staropolskie imię Marcelina! Potwierdziła to w rozmowie z Krystyną Pytlakowską szczęśliwa mama nowo narodzonego dziecka.

 

Polecamy też: Otylia Jędrzejczak urodziła! Jak czuje się mama i dziecko?

5/5
Otylia Jędrzejczak w ciąży
Copyright @Instagram
5/5

Otylia Jędrzejczak intensywnie przygotowywała się do porodu. Pływaczka czytała poradniki oraz stawiała na aktywność fizyczną. 

 

Polecamy też: Otylia Jędrzejczak lada dzień zostanie mamą. Czy wiadomo już: chłopiec czy dziewczynka?

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.