Artur Barciś w programie "Demakijaż", 2022
Fot. Podlewski/AKPA
O tym się mówi!

Artur Barciś powróci w nowym ''Znachorze''. Wcieli się w bohatera, którego wcześniej nie było

Jego postać dla wszystkich będzie zaskoczeniem

Aleksandra Frankowska 25 kwietnia 2023 09:45
Artur Barciś w programie "Demakijaż", 2022
Fot. Podlewski/AKPA

Informacja o tym, że na Netflix pojawi się zupełnie nowa ekranizacja kultowego „Znachora” zelektryzowała Polskę. W nowej wersji pojawi się również Artur Barciś, który będzie jedynym aktorem z obsady filmu z 1982 roku. Jego postać nie będzie oczywista…

ZOBACZ TEŻ: 25 lat temu zbudowali wymarzony dom. Artur i Beata Barcisiowie opowiedzieli o jego tajemnicach

Artur Barciś pojawi się w nowym „Znachorze”

Na początku lat 80. Barciś jako jeden z wielu znakomitych aktorów został zatrudniony do roli w filmie „Znachor” w reżyserii Jerzego Hoffmana. Teraz wróci na ekrany z nowej aranżacji „Znachora” jako jedyny aktor ze starej obsady. Netflix przygotowuje się do tej wyjątkowej produkcji, o której jest głośno w całej Polsce. Kogo zagra Barciś?

Beata Barciś, Artur Barciś, Viva! 7/2023
Fot. OLGA MAJROWSKA

Nowa rola Barcisia w „Znachorze”

Nie ma wątpliwości, że aktor będzie swego rodzaju łącznikiem starego filmu z nowym. W latach 80. Wcielił się w postać Wasyla, syna Prokopa, który dzięki interwencji tytułowego „Znachora” odzyskał władzę w nogach. Teraz jednak jego postać będzie zupełnie inna. Reżyser Michał Gazda stworzy zupełnie nową rzeczywistość. Barciś wcieli się w postać hrabiego Czyńskiego. Nic więcej jednak o jego roli nie wiemy…

znachor.jpg
Fot. Materiały prasowe

ZOBACZ TEŻ: Beata i Artur Barcisiowie o synu: „Franek był dzieckiem słynnego ojca, musiał sobie z tym radzić, a jednocześnie z ojcem rywalizować”

Byłem bardzo sceptyczny, kiedy dowiedziałem się, że będzie realizowany nowy "Znachor". Kiedy dostałem propozycję zagrania w nim, poprosiłem o scenariusz i przeczytałem cały od deski do deski i muszę przyznać, że spodobał mi się. Czytało się to fantastycznie i rola, którą mi zaproponowano też była ciekawa - przyznał Barciś. 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.