ZE ŚWIATA FILMU

Kultowy musical Koty doczekał się nowej ekranizacji!

Zobacz kontrowersyjny zwiastun...

Weronika Kostyra 22 lipca 2019 16:29

Kultowy musical Koty doczekał się nowej ekranizacji. Wystawiono go po raz pierwszy w Londynie w 1981 i od tamtej pory jest niemal bez przerwy wystawiany teatrach muzycznych na całym świecie. W filmowej wersji wystąpią m.in. Jennifer Hudson, Taylor Swift, Judi Dench, Rebel Wilson, Idris Elba, James Corden, Jason Derulo i Ian McKellen. Właśnie zaprezentowano zwiastun!

Zwiastun filmu “Koty”

Reżyserem filmu jest Tom Hooper, który ma na swoim koncie filmową wersję musicalu Nędznicy. W filmie Koty aktorzy zostali ucharakteryzowani za pomocą efektów komputerowych, które upodabniają je do kotów. Wygląd bohaterów mocno zaskoczył widzów. Na razie zwiastun spotkał się z dość chłodnym przyjęciem. Internauci krytykują przede wszystkim efekty specjalne, które nadają postaciom wygląd „jak z sennego koszmaru”.

Premiera filmu jest planowana na 19 grudnia 2019 roku. 

Film Koty
Fot. Materiały prasowe

Film Koty
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.