ZE ŚWIATA FILMU

Kultowy musical Koty doczekał się nowej ekranizacji!

Zobacz kontrowersyjny zwiastun...

Weronika Kostyra 22 lipca 2019 16:29

Kultowy musical Koty doczekał się nowej ekranizacji. Wystawiono go po raz pierwszy w Londynie w 1981 i od tamtej pory jest niemal bez przerwy wystawiany teatrach muzycznych na całym świecie. W filmowej wersji wystąpią m.in. Jennifer Hudson, Taylor Swift, Judi Dench, Rebel Wilson, Idris Elba, James Corden, Jason Derulo i Ian McKellen. Właśnie zaprezentowano zwiastun!

Zwiastun filmu “Koty”

Reżyserem filmu jest Tom Hooper, który ma na swoim koncie filmową wersję musicalu Nędznicy. W filmie Koty aktorzy zostali ucharakteryzowani za pomocą efektów komputerowych, które upodabniają je do kotów. Wygląd bohaterów mocno zaskoczył widzów. Na razie zwiastun spotkał się z dość chłodnym przyjęciem. Internauci krytykują przede wszystkim efekty specjalne, które nadają postaciom wygląd „jak z sennego koszmaru”.

Premiera filmu jest planowana na 19 grudnia 2019 roku. 

Film Koty
Fot. Materiały prasowe

Film Koty
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.