ZE ŚWIATA FILMU

Kultowy musical Koty doczekał się nowej ekranizacji!

Zobacz kontrowersyjny zwiastun...

Weronika Kostyra 22 lipca 2019 16:29

Kultowy musical Koty doczekał się nowej ekranizacji. Wystawiono go po raz pierwszy w Londynie w 1981 i od tamtej pory jest niemal bez przerwy wystawiany teatrach muzycznych na całym świecie. W filmowej wersji wystąpią m.in. Jennifer Hudson, Taylor Swift, Judi Dench, Rebel Wilson, Idris Elba, James Corden, Jason Derulo i Ian McKellen. Właśnie zaprezentowano zwiastun!

Zwiastun filmu “Koty”

Reżyserem filmu jest Tom Hooper, który ma na swoim koncie filmową wersję musicalu Nędznicy. W filmie Koty aktorzy zostali ucharakteryzowani za pomocą efektów komputerowych, które upodabniają je do kotów. Wygląd bohaterów mocno zaskoczył widzów. Na razie zwiastun spotkał się z dość chłodnym przyjęciem. Internauci krytykują przede wszystkim efekty specjalne, które nadają postaciom wygląd „jak z sennego koszmaru”.

Premiera filmu jest planowana na 19 grudnia 2019 roku. 

Film Koty
Fot. Materiały prasowe

Film Koty
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trzy kobiety, które w najnowszym serialu Polsatu „Zawsze warto” połączyło przypadkowe dramatyczne wydarzenie: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa. Edyta Geppert o pasji śpiewania i życiowych wyborach oraz Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski o tym, co ślub zmienił w ich życiu.