Wśród gości pojawił się Lech Wałęsa

Rafał Kowalski 22 maja 2023 11:00

Za nami Pierwszy Charytatywny Bal Fundacji Braci Collins. Honorowym Gościem Balu Fundacji był Lech Wałęsa. Wraz z nim ponad 100 innych gości zadbała, by podczas imprezy udało zebrać się imponującą kwotę dla potrzebujących.

Goście Charytatywnego Balu Fundacji Braci Collins. Ile zebrano?

Fundacja Braci Collins ma już pięć lat. Z tej okazji kilka dni temu odbył się bal charytatywny. „My nie mieliśmy żadnej przyszłości, ale nam się udało. Dziś nie robimy tego dla siebie, nie chcemy popularności czy rozpoznawalności. Chcemy dawać dobry przykład ludziom i jeśli czujemy, że możemy pomóc, to właśnie to daje nam największą satysfakcję”, mówili Grzegorz i Rafał Collins.

OBEJRZYJ TEŻ: Widowisko najwyższej klasy! Byliśmy za kulisami jubileuszowego pokazu Tomasza Ossolińskiego

Wśród zaproszonych gości nie zabrakło Lecha Wałęsy, Darii Ładochy, Joanny Opozdy, Piotra Stramowskiego, Krystiana Wieczorka, Krzysztofa Mirucia Beaty Tadli i wielu innych. Wieczór uświetnił też - Ben Ofoedu, członek legendarnego brytyjskiego duetu Phats & Small.

Jak czytamy w informacji prasowej - z której pochodzą także wszystkie zdjęcie - dzięki otwartym sercom wszystkich gości podczas Charytatywnego Balu Fundacji Braci Collins udało się zebrać zawrotną kwotę 376 000 zł.

Środki te przeznaczone zostaną na działania statutowe Fundacji Braci Collins, której priorytetem jest pomoc dzieciom i młodzieży w trudnej sytuacji materialnej, przebywającej w domu dziecka, czy pochodzącej z rodzin dysfunkcyjnych.

Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia. 

1/5
Bal Braci Collins
Copyright @
1/5

2/5
Bal Braci Collins
Copyright @
2/5

3/5
Bal Braci Collins
Copyright @
3/5

4/5
Bal Braci Collins
Copyright @
4/5

5/5
Bal Braci Collins
Copyright @
5/5

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.