VIVA! Photo Awards 2022, Apart, Albert Riele
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
ZE ŚWIATA BIŻUTERII

VIVA! Photo Awards 2022: marka Apart wspiera nas od 14 lat

To producent biżuterii, która powstaje z miłości do piękna

Konrad Szczęsny 30 listopada 2022 12:54
VIVA! Photo Awards 2022, Apart, Albert Riele
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Apart jest z nami od początku istnienia konkursu „VIVA! Photo Awards”. Marka stworzyła na jego potrzeby unikatowy projekt statuetek, które z czasem stały się znakiem rozpoznawczym plebiscytu, który wspiera młodych twórców fotografii. Historia marki to historia miłości do piękna, pasji, determinacji, wiedzy i umiejętności – bo właśnie to wyniosło Apart na szczyty branży jubilerskiej.

Apart – potęga jubilerstwa nie tylko w Polsce

Historia tej uznanej na rynku jubilerskim marki sięga 1977 roku. Wówczas Adam Rączyński – Mistrz Rzemiosła Artystycznego – otworzył swój warsztat. Sześć lat później dołączył do niego brat Piotr. Tak kontynuowali budowanie biżuteryjnego imperium: byli wytrwali, kierowała nimi miłość do piękna, pasja, profesjonalizm i chęć doskonalenia własnych umiejętności. Mimo przeciwności i różnych zawirowań na rynkach, stworzyli profesjonalną firmę, która dzisiaj jest potęgą jubilerstwa. Z powodzeniem odnosi również sukcesy na rynku zagranicznym, będąc m.in. ambasadorem zegarmistrzostwa. 

Firma posiada w swoim portfolio wiele ekskluzywnych szwajcarskich marek zegarkowych dla koneserów haute horlogerie. W salonach Apart dostępne są czasomierze, które powstały w znanych na całym świecie manufakturach: Jaeger-LeCoultre, Zenith, Breitling, Hublot czy IWC Schaffhausen. Dużą popularnością i uznaniem cieszą się też szwajcarskie zegarki Albert Riele i Bergstern, dostępne wyłącznie w salonach Apart i na Apart.pl, a także Aztorin, znany kibicom jako oficjalna marka piłkarskiej Ekstraklasy i żużlowej Ekstraligi. 

Specjalnością Apart jest tworzenie biżuterii z diamentami, a także dodatków ze złota lub srebra. Dziś marka jest synonimem piękna, stylu i luksusu i od lat ma ścisłe związki ze światem mody. Biżuterię wykorzystywano m.in. w trakcie pokazów duetu Paprocki & Brzozowski i MMC czy Macieja Zienia.

Na przestrzeni lat z marką Apart współpracowało wiele uznanych w świecie mody i show-biznesu osobistości. Obecnie są to Małgorzata SochaJulia Wieniawa oraz Maria Dębska. Kampanie z ich udziałem zawsze były spektakularne, ekskluzywne i wytyczały trendy. Na tym jednak nie koniec!

Czytaj także: Wyjątkowi goście, moc wrażeń, niezwykłe talenty. Tak wyglądała gala VIVA! Photo Awards 2022 

VIVA! Photo Awards 2022 relacja wideo
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Statuetki VIVA! Photo Awards 2022

Apart wspiera młode talenty

Apart wraz z „VIVĄ!” współtworzył sukces VIVA! Photo Awards. To prestiżowy konkurs, który promuje młode talenty, tworzące wyjątkowe, artystyczne fotografie. Na potrzeby wydarzenia marka zaprojektowała specjalne statuetki, będące dzisiaj znakiem rozpoznawczym plebiscytu. W tym roku w trakcie uroczystej gali firmę reprezentowała Nina Nurzyńska-Mazurek, która wręczyła specjalną nagrodę dla laureata Grand Prix konkursu Jeremiasza Gądka – zegarek marki Albert Riele.

Firma od lat wspiera młode talenty, angażując do sesji gwiazdy telewizyjnego show Top Model. Działania te były już wielokrotnie doceniane. W końcu Apart to przede wszystkim kreowanie nowych trendów w jubilerstwie i nietuzinkowe działania marketingowe. Inwestycje w rozwój e-commerce oraz omnichannel docenili eksperci Google, którzy w 2021 roku wyróżnili mobilną stronę Apart.pl, zaliczając ją do grona dwunastu liderów branży e-commerce. W badaniu brano pod uwagę m.in. szybkość ładowania i wizualną stabilność.

I to właśnie rozwój tego segmentu jest obecnie jednym z priorytetów marki. Dzięki szeregowi udogodnień i innowacji, zakupy w sieci są komfortowe dla klientów.  

CZYTAJ TEŻ: VIVA! Photo Awards 2022: mamy wyniki! Kto okazał się najlepszy? Poznaj laureatów!

VIVA! Photo Awards 2022: laureaci konkursu i redaktor naczelna „VIVY!” i portalu viva.pl Katarzyna Przybyszewska-Ortonowska
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

VIVA! Photo Awards 2022: laureaci konkursu ze statuetkami ufundowanymi przez firmę APART i redaktor naczelna „VIVY!” i portalu viva.pl Katarzyna Przybyszewska-Ortonowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.