Baczyńska, Przybyszewska-Ortonowska, Dras, Belavy, Świerad, Skrzeczkowski, Knap, Miszkiewicz, VPA 2023
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
ZE ŚWIATA BIŻUTERII

VIVA! Photo Awards 2023: marka Apart wspiera nas od 15 lat

To producent biżuterii, która powstaje z miłości do piękna

Konrad Szczęsny 30 listopada 2022 12:54
Baczyńska, Przybyszewska-Ortonowska, Dras, Belavy, Świerad, Skrzeczkowski, Knap, Miszkiewicz, VPA 2023
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Apart jest z nami od początku istnienia konkursu „VIVA! Photo Awards”. Marka stworzyła na jego potrzeby unikatowy projekt statuetek, które z czasem stały się znakiem rozpoznawczym plebiscytu, który wspiera młodych twórców fotografii. Historia marki to historia miłości do piękna, pasji, determinacji, wiedzy i umiejętności – bo właśnie to wyniosło Apart na szczyty branży jubilerskiej.

Apart – potęga jubilerstwa nie tylko w Polsce

Historia tej uznanej na rynku jubilerskim marki sięga 1977 roku. Wówczas Adam Rączyński – Mistrz Rzemiosła Artystycznego – otworzył swój warsztat. Sześć lat później dołączył do niego brat Piotr. Tak kontynuowali budowanie biżuteryjnego imperium: byli wytrwali, kierowała nimi miłość do piękna, pasja, profesjonalizm i chęć doskonalenia własnych umiejętności. Mimo przeciwności i różnych zawirowań na rynkach, stworzyli profesjonalną firmę, która dzisiaj jest potęgą jubilerstwa. Z powodzeniem odnosi również sukcesy na rynku zagranicznym.

Firma posiada w swoim portfolio wiele ekskluzywnych szwajcarskich marek zegarkowych dla koneserów haute horlogerie. W salonach Apart dostępne są czasomierze, które powstały w znanych na całym świecie manufakturach: Jaeger-LeCoultre, Zenith, Breitling czy IWC Schaffhausen. Dużą popularnością i uznaniem cieszą się też szwajcarskie zegarki Albert Riele i Bergstern, dostępne wyłącznie w salonach Apart i na Apart.pl, a także Aztorin, znany kibicom jako oficjalna marka piłkarskiej Ekstraklasy i żużlowej Ekstraligi. 

Specjalnością Apart jest tworzenie biżuterii z diamentami, a także dodatków ze złota lub srebra. Dziś marka jest synonimem piękna, stylu i luksusu i od lat ma ścisłe związki ze światem mody. Biżuterię wykorzystywano m.in. w trakcie pokazów duetu Paprocki & Brzozowski i MMC czy Łukasza Jemioła.

Na przestrzeni lat z marką Apart współpracowało wiele uznanych w świecie mody i show-biznesu osobistości. Obecnie są to Małgorzata SochaJulia WieniawaMaria Dębska oraz Magdalena Boczarska. Kampanie z ich udziałem zawsze były spektakularne, ekskluzywne i wytyczały trendy. Na tym jednak nie koniec!

Czytaj także: VIVA! Photo Awards 2023: mamy wyniki! Kto okazał się najlepszy?

Viva! Photo Awards 2023 relacja
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Statuetki VIVA! Photo Awards 2023

Apart wspiera młode talenty

Apart wraz z „VIVĄ!” współtworzył sukces VIVA! Photo Awards. To prestiżowy konkurs, który promuje młode talenty, tworzące wyjątkowe, artystyczne fotografie. Na potrzeby wydarzenia marka zaprojektowała specjalne statuetki, będące dzisiaj znakiem rozpoznawczym plebiscytu. 

Firma od lat wspiera młode talenty, angażując do sesji gwiazdy telewizyjnego show Top Model. Działania te były już wielokrotnie doceniane. W końcu Apart to przede wszystkim kreowanie nowych trendów w jubilerstwie i nietuzinkowe działania marketingowe. Inwestycje w rozwój e-commerce oraz omnichannel docenili eksperci Google, którzy w 2021 roku wyróżnili mobilną stronę Apart.pl, zaliczając ją do grona dwunastu liderów branży e-commerce. W badaniu brano pod uwagę m.in. szybkość ładowania i wizualną stabilność.

I to właśnie rozwój tego segmentu jest obecnie jednym z priorytetów marki. Dzięki szeregowi udogodnień i innowacji, zakupy w sieci są komfortowe dla klientów.  

CZYTAJ TEŻ: Wyjątkowi goście podczas gali VIVA! Photo Awards 2023

VIVA! Photo Awards 2023, sponsorzy, mecenat
Fot. Materiały prasowe

Baczyńska, Przybyszewska-Ortonowska, Dras, Belavy, Świerad, Skrzeczkowski, Knap, Miszkiewicz, VPA 2023
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

VIVA! Photo Awards 2023: tak laureaci konkursu pozowali ze statuetkami ufundowanymi przez firmę APART. Na zdjęciu: Gosia Baczyńska, Katarzyna Przybyszewska-Ortonowska, Piotr Dras, Maros Belavy, Hubert Świerad, Maks Skrzeczkowski, Marek Knap, Magdalena Miszkiewicz

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.