Lista nazwisk utalentowanych debiutantów jest o wiele dłuższa

Rafał Kowalski 29 grudnia 2020 16:13

Nie da się ukryć, że rok 2020 przejdzie do historii jako jeden z najbardziej pechowych i smutnych. Wydarzenia ostatnich miesięcy – a szczególnie pandemia i wynikające z niej konsekwencje – skutecznie zniechęciły większość z nas do grudniowych podsumowań. Na szczęście jest coś, co (niezależnie od pełnych negatywnej energii ostatnich 12 miesięcy) sprawia, że kąciki naszych ust radośnie się podnoszą. To liczba odkrytych w 2020 roku talentów! Lista jest imponująca…

Najgłośniejsze debiuty 2020 roku

Muzyka, aktorstwo, taniec… Wiele jest dziedzin, w których można być najlepszym. I właśnie to udało się dziesięciu młodym talentom, które w tym roku na nas i na czytelnikach VIVY.pl zrobiły najbardziej piorunujące wrażenie. Poznaj nasze typy i uzasadnienia. 

1/10
Emma Corrin jako Diana w The Crown
Copyright @Rex Features/East News
1/10

Reżyserom kolejnej części The Crown zależało, by w rolę księżnej Diany wcieliła się debiutantka. Nikt chyba jednak nie podejrzewał, że laureatka castingu Emma Corrin poradzi sobie tak dobrze, że pokochają ją widzowie na całym świecie, a drzwi przemysłu filmowego staną przed nią od razu otworem. Historia dzieje się na naszych oczach...

2/10
Iga Świątek
Copyright @Getty Images
2/10

Najbardziej lubiana zawodniczka WTA, zwyciężczyni French Open i zdobywczyni ponad 7 mln zł. To wszystko sukcesy 19-letniej Igi Świątek, która dzięki ciężkiej pracy długo była na ustach wszystkich Polaków. Mamy nadzieję, że to dopiero początek jej sukcesów, choć zdecydowanie już jest czego gratulować!

3/10
Eliza rycembel
Copyright @Krzysztof Zatycki / Forum
3/10

Belfer czy Carte Blanche pokazały, jak wiele Eliza Rycembel potrafi jako aktorka, ale to dopiero dzięki Bożemu Ciału zdobyła ogromną popularność. Talent i piękno 28-latki docenili w 2020 roku nie tylko Polacy, ale i goście amerykańskich Oscarów, gdzie aktorka dumnie reprezentowała nasz kraj.

4/10
maciej Musiałowski
Copyright @Kamil Piklikiewicz/East News
4/10

Świetnie gra na ukulele, potrafi rozchmurzyć najbardziej ponury dzień, a jego rola w filmie „Sala samobójców. Hejter” już przeszła do historii. Rok 2020 bezapelacyjnie należał do Macieja Musiałowskiego, ale coś czujemy, że 27-latek dopiero się rozkręca…

5/10
Sanah
Copyright @FORUM
5/10

Jury Festiwalu w Opolu a także słuchacze największych rozgłośni radiowych nie mogą się mylić obsypując Sanah morzem nagród. Zuzanna Jurczak szturmem wdarła się na pierwsze miejsca list przebojów skradając nasze serca hitami takimi jak: „Szampan”, „Melodia” czy „Bujda”. Znacie to na pewno!

6/10
Ala Tracz
Copyright @MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News
6/10

Ma tylko 10 lat a już zachwyciła swoim mocnym głosem całą Polskę. Ala Tracz to najmłodsze, ale i najbardziej uśmiechnięte odkrycie w naszym zestawieniu. Piękny występ na Eurowizji Junior jedynie potwierdził, że przed mieszkanką Lubelszczyzny ogromna kariera.

7/10
Viki Gabor
Copyright @Materiały prasowe/Universal Music Polska
7/10

Viki Gabor to kolejna artystka młodego pokolenia, której słucha nie tylko młodzież. Silny głos, fantazyjne wokalizy i repertuar, którego nie powstydziłaby się niejedna starsza koleżanka z branży. 2020 przyniósł jej wydanie debiutanckiego albumu. Czy kolejny rok sprawi, że będzie znana też poza Polską? Tego życzymy!

8/10
Marcin Maciejczak
Copyright @mat.prasowy
8/10

Wrażliwy i tajemniczy - tak opisują go fani. Marcin Maciejczak to jednak przede wszystkim laureat Voice Kids, który nie marnuje czasu. W kilka miesięcy od wygranej 14-latek wydał kilka piosenek, a każda z nich znalazła grono swoich oddanych wielbicieli. Wierzymy, że jeszcze nie raz usłyszymy o dokonaniach tego wyjątkowego młodzieńca.

9/10
Krystian Ochman
Copyright @Natasza Młudzik/TVP
9/10

Krystian Ochman to laureat 11. edycji Voice of Poland. I choć od zakończeniu programu minęło zaledwie kilka tygodni to o singlu artysty słyszał chyba każdy fan dobrej muzyki. Kawałek „Światłocienie” zgromadził już łącznie ponad 4 miliony odsłon w serwisie YouTube. Czy 2021 przyniesie Krystianowi kolejne przeboje? Oby!

10/10
Edyta Zając, VIVA! 10/2017
Copyright @Aldona Karczmarczyk
10/10

Do 2020 roku modelka, a od marca świetna tancerka! Wygrana Edyty Zając w Tańcu z gwiazdami przyniosła jej nie tylko popularność i uznanie widzów, ale i nowe perspektywy. Jesteśmy przekonani, że w następnych 12 miesiącach gwiazda da nam poznać swoją kolejną twarz... Czekacie i Wy?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…