VIVA! MODA

„Potrzebuję samotności, swojej własnej przestrzeni”. Nergal kończy dziś 40 lat! EKSKLUZYWNE VIDEO

Roman Praszyński 10 czerwca 2017 16:00

Adam Michał „Nergal” Darski urodził się w Gdyni równo 40 lat temu! Jego i demonicznego Johna Portera wiele łączy. Obaj byli związani ze popularnymi wokalistkami. Pierwszy z Dodą, drugi z Anitą Lipnicką. W jednym z numerów VIVY! MODY muzycy zdradzili szczegóły innych swoich miłosnych związków. Niektóre z nich były dramatyczne.

 

Polecamy też: Już jest nowy numer magazynu VIVA! MODA z Zuzą Bijoch na okładce! Czym zaskoczy nas tym razem?

 

„Miałem toksyczne związki, na granicy obsesji”, opowiada John Porter. „Wiedziałem, że lepiej odejść, ale trwałem nadal. To działa podobnie jak narkotyk na narkomana”. Podobnie w wypadku Nergala – nie wszystkie jego kochanki były dobrymi kobietami. Zaznałem kilku socjopatycznych sytuacji”, zwierza się czytelniczkom VIVY! Mody Adam Darski. „Na przykład dziewczyna próbowała manipulować moimi emocjami, symulując, że ma nowotwór. Dowiedziałem się, że umrze. Co nie było prawdą (...) Dziś mam już do tego dystans i brzmi to komicznie. Oglądałeś „Blue Jasmine” Woody’ego Allena? To dokładnie ta sama historia. Siedziałem w kinie i nie mogłem uwierzyć, jak wiernie Woody sportretował moje życie!

– Szatan jest kobietą?

Nergal: Może być, czymkolwiek zechcesz.

John: Szatan to moc. Dlaczego ma być facetem?”.

 

Na szczęście dziś John Porter i Adam Nergal Darski są szczęśliwie zakochani. O ich nowych kobietach i wspólnej płycie „Songs Of Love And Death” przeczytasz w kwartalniku VIVA! MODA. Natomiast podczas realizacji sesji do magazynu, złapaliśmy ich w studiu S3 Polskiego Radia i poprosiliśmy, żeby zadali sobie po 3 pytania. Zobacz indywidualny wywiad artystów w naszym wideo!

 

Zuza Bijoch na okładce magazynu VIVA MODA
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.