Natasza, Natasza Urbańska, NIE WYKORZYSTYWAĆ PONOWNIE
Fot. Kinga Legutko/materiały prasowe
ZE ŚWIATA MUZYKI

Natasza Urbańska zaprezentowała nowy singiel

„Utwór obrazuje bardzo osobiste momenty artystki”

Olga Figaszewska 23 grudnia 2020 13:56
Natasza, Natasza Urbańska, NIE WYKORZYSTYWAĆ PONOWNIE
Fot. Kinga Legutko/materiały prasowe

Już jest! Natasza Urbańska zaprezentowała drugi singiel, który zapowiada jej nadchodzący album! Piosenkarka zachwyca w nowym utworze pt. Ile. O czym opowiada?

Natasza o nowym utworze pt. Ile

Na razie data premiery nowej płyty Nataszy Urbańskiej nie została jeszcze ujawniona. Artystka powoli uchyla rąbka tajemnicy. 18 grudnia pojawił się jej drugi singiel – „Ile”.

Organiczne dźwięki w nowoczesnej aranżacji powstały pod skrzydłami Sampler Orchestra, czyli Stanisława Koźlika i Pawła Moszyńskiego. Z kolei za warstwę tekstową odpowiada Ten Typ Mes.

Utwór „Ile” oraz teledysk obrazują bardzo osobiste momenty artystki, dwa światy które w kontraście do siebie uzupełniają się doskonale.

„Świat teatru czyli świat kreacji, niezwykle wymagający a zarazem magnetyczny i wciągający. Natasza zabiera widza do swojej prywatnej strefy jaką jest garderoba.

W tym azylu są chwile skupienia, przemiany, odpoczynku , ściągania emocji po skończonym spektaklu. Tym drugim światem jest druga twarz Nataszy pełna wewnętrznych emocji wynikających z jej niezależności i siły. To kobieta spełniona, która tworzy kreuje i cieszy się z momentów, które nadejdą. Oba te światy łączy jedno ciało i jedna dusza”, czytamy w zapowiedzi.

Natasza, Natasza Urbańska, NIE WYKORZYSTYWAĆ PONOWNIE
Fot. Kinga Legutko/materiały prasowe

Natasza Urbańska wybrała drogę niezależnej, pozostaje tym samym swoim własnym wydawcą i współtwórcą swojej muzyki.

Pierwszy singiel Nataszy - „Nieuchronne” miał premierę 30 października i podbił serca słuchaczy.

„Warstwa muzyczna idzie idealnie w parze z wokalem. Chociaż często się mówi, że albo słuchasz słów albo melodii. Tutaj wszystko idzie wspólnie. I to jest piękne! Czekam na płytę”, „Pani Natasza ma talent wszechstronny. Wokal na 5, aktorstwo, taniec geniusz. Dowód na to że Pan Bóg daje piękne talenty którymi Pani Natasza z nami się dzieli. GENIALNIE ”, „Jest coś magicznego w tej historii..”, czytamy komentarze wielbicieli artystki.

Poniżej prezentujemy najnowszy utwór wokalistki. Zapraszamy! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.