Natasza Urbańska, Maciej Maleńczuk, NIE WYKORZYSTYWAĆ PONOWNIE
Fot. Maciej Nowak/Materiały Prasowe
ZE ŚWIATA MUZYKI

Natasza Urbańska i Maciej Maleńczuk zachwycają we wspólnym utworze 

To trzeci singiel zapowiadający album artystki!

Olga Figaszewska 31 marca 2021 20:10
Natasza Urbańska, Maciej Maleńczuk, NIE WYKORZYSTYWAĆ PONOWNIE
Fot. Maciej Nowak/Materiały Prasowe

Wielbiciele Nataszy Urbańskiej będą zachwyceni! Artystka zaprezentowała trzeci singiel z nadchodzącej płyty. Utwór „Psie Łzy” stworzyła razem z niesamowitym gościem. Takiej współpracy nikt się nie spodziewał!

Natasza i Maciej Maleńczuk w utworze Psie Łzy

Tym razem Natasza do stworzenia utworu zaprosiła gościa, jak twierdzi - Osobowość i Artystę przez wielkie "A". Wokalistka nie ukrywa, że ceni Macieja Maleńczuka za bezkompromisowość, szczerość i wszechstronność . 

Zobacz też: Natasza Urbańska zachwyca nowym utworem i zmianą wizerunku! 

Tekst utworu i melodię stworzył Maciej, wnosząc tym samym do kompozycji duetu producenckiego Sampler Orchestra , ducha prawdziwego bluesa. O czym jest nowy singiel Nataszy? „Psie Łzy to utwór o nieustającej tęsknocie za tym co minęło, o lojalności i oddaniu mimo odrzucenia”, dowiadujemy się.

Data premiery nowej płyty Nataszy Urbańskiej nie została podana. Artystka powoli uchyla rąbka tajemnicy. Drugi solowy album wokalistki zapowiadały wcześniej utwory „Nieuchronne” oraz „Ile”.

Poniżej prezentujemy najnowszy singiel  Nataszy i Macieja Maleńczuka  

Natasza Urbańska, Maciej Maleńczuk, NIE WYKORZYSTYWAĆ PONOWNIE
Fot. Maciej Nowak/Materiały Prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.