Natasza Urbańska, Maciej Maleńczuk, NIE WYKORZYSTYWAĆ PONOWNIE
Fot. Maciej Nowak/Materiały Prasowe
ZE ŚWIATA MUZYKI

Natasza Urbańska i Maciej Maleńczuk zachwycają we wspólnym utworze 

To trzeci singiel zapowiadający album artystki!

Olga Figaszewska 31 marca 2021 20:10
Natasza Urbańska, Maciej Maleńczuk, NIE WYKORZYSTYWAĆ PONOWNIE
Fot. Maciej Nowak/Materiały Prasowe

Wielbiciele Nataszy Urbańskiej będą zachwyceni! Artystka zaprezentowała trzeci singiel z nadchodzącej płyty. Utwór „Psie Łzy” stworzyła razem z niesamowitym gościem. Takiej współpracy nikt się nie spodziewał!

Natasza i Maciej Maleńczuk w utworze Psie Łzy

Tym razem Natasza do stworzenia utworu zaprosiła gościa, jak twierdzi - Osobowość i Artystę przez wielkie "A". Wokalistka nie ukrywa, że ceni Macieja Maleńczuka za bezkompromisowość, szczerość i wszechstronność . 

Zobacz też: Natasza Urbańska zachwyca nowym utworem i zmianą wizerunku! 

Tekst utworu i melodię stworzył Maciej, wnosząc tym samym do kompozycji duetu producenckiego Sampler Orchestra , ducha prawdziwego bluesa. O czym jest nowy singiel Nataszy? „Psie Łzy to utwór o nieustającej tęsknocie za tym co minęło, o lojalności i oddaniu mimo odrzucenia”, dowiadujemy się.

Data premiery nowej płyty Nataszy Urbańskiej nie została podana. Artystka powoli uchyla rąbka tajemnicy. Drugi solowy album wokalistki zapowiadały wcześniej utwory „Nieuchronne” oraz „Ile”.

Poniżej prezentujemy najnowszy singiel  Nataszy i Macieja Maleńczuka  

Natasza Urbańska, Maciej Maleńczuk, NIE WYKORZYSTYWAĆ PONOWNIE
Fot. Maciej Nowak/Materiały Prasowe

Wideo

Od 35 lat jest szczęśliwym mężem; cieszy się, że synowie nie poszli w jego ślady. Mirosław Baka prywatnie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.