Natasza Urbańska, VIVA! listopad 2010
Fot. Mateusz Stankiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Natasza Urbańska wraca. Czy odniesie spektakularny sukces?

Olga Figaszewska 13 marca 2017 17:45
Natasza Urbańska, VIVA! listopad 2010
Fot. Mateusz Stankiewicz

O Nataszy Urbańskiej znów zrobiło się głośno. Gwiazda powraca po dłuższej nieobecności i jak donosi magazyn „Party”, właśnie pracuje nad kolejną płytą. Czym zaskoczy fanów? Czy odniesie sukces?

 

Zobacz też: Natasza Urbańska chce wrócić na szczyt. Właśnie nawiązała współpracę ze sztabem Beaty Kozidrak!

 

Skazana na sukces?

Niesamowicie zdolna tancerka, wokalistka i aktorka. Widać, że doskonale odnajduje się w każdej z tych ról.  „Robię to, co kocham, moja praca to szalenie ważna część mojego życia”, mówiła VIVIE!. Do tej pory, Natasza nie miała szczęścia w polskim show-biznesie. Jej debiutancka płyta —„One”, spotkała się z falą krytyki, a teledysk „Rolowanie” wzbudził sporo kontrowersji. Wideo było swoistą prowokacją.  

„Natasza pokazała się w zupełnie innej sytuacji, być może takiej w której większość ludzi nie chciałaby jej oglądać, ale jest to kreacja artystyczna”, komentował Janusz Józefowicz w rozmowie dla „Dzień Dobry TVN”. „Ludziom, którzy nie mają tej świadomości lub nie mają poczucia humoru to może wydawać się szalenie bulwersujące czy odrażające”, dodał.

 


Mimo przeciwności losu, nie poddaje się i po czterech latach podjęła kolejną próbę. Natasza Urbańska nagrywa właśnie nową płytę. Pod koniec ubiegłego roku, w wywiadzie dla Newseria Lifestyle, piosenkarka zdradziła, że pracuje nad nowym muzycznym materiałem. „Jestem pełna optymizmu, dobrej energii i wierzę w ten projekt, wierzę, ze to się uda. Już niczego się nie boję”, powiedziała.

 

To będzie drugi solowy album piosenkarki. Według najnowszych medialnych doniesień, płyta ma być nagrana pod okiem specjalistów, którzy odpowiadają za karierę Beaty Kozidrak. Czy Natasza powróci na szczyt? Z pewnością, ten rok będzie dla artystki czasem wyzwań i ciężkiej pracy. Na 2017 rok piosenkarka zaplanowała wiele musicalowych, teatralnych niespodzianek.

 

Polecamy też: „Asertywności uczę się przecież u mistrza”. Jak zmieniała się Natasza Urbańska? Wszystkie okładki!

 

Nowa płyta Nataszy Urbańskiej

 

Singiel „Na końcu”, do którego teledysk został nakręcony w Omanie, promuje najnowszy album Nataszy Urbańskiej. Jak dowiedział się magazyn „Party”, za kompozycje utworów odpowiada Marcin Pendowski, który do tej pory współpracował z grupami Fisz Emade Tworzywo czy LemOn. Premiery teledysku, możemy się spodziewać już na początku kwietnia.

 

Polecamy: Czym jest dla nich szczęście? Herbuś, Urbańska, Dereszowska, Pawlikowska, Socha w szczerym wywiadzie

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.