Ile Mariah Carey zarabia co roku na All I Want For Christmas Is You?
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Ten świąteczny przebój znają wszyscy. A ile co roku Mariah Carey zarabia na „All I Want For Christmas Is You”? Będziecie zaskoczeni!

Konrad Szczęsny 13 grudnia 2017 20:00
Ile Mariah Carey zarabia co roku na All I Want For Christmas Is You?
Fot. East News

Trudno wyobrazić sobie przedświąteczną gorączkę bez dwóch piosenek w rozgłośniach radiowych: „Last Christmas” duetu Wham! oraz „All I Want For Christmas” Mariah Carey. Przyznać trzeba, że dla amerykańskiej wokalistki taka postać rzeczy jest niezwykle opłacalna: dzięki popularności utworu co roku na jej konto wpływa bajońska suma! Ile dokładnie?

 

Zobacz też: Celine Dion, Cher, Madonna, Adele... Oto 15 największych diw muzyki pop

 

Świąteczna trasa koncertowa Mariah Carey 

 

To pytanie ciekawi zapewne nie tylko fanów diwy, lecz także wszystkich hejterów Mariah Carey, którzy podkreślają, że to artystka jednego, w dodatku świątecznego, przeboju. Jej samej te złośliwe uwagi raczej nie przeszkadzają: słynie bowiem z tego, że co roku wyrusza w wielką trasę świąteczną, w trakcie której wykonuje oczywiście „All I Want For Christmas is You”. Niestety, w tym roku z powodów zdrowotnych musiała odwołać kilka pierwszych występów.

 

Zobacz też: Mariah Carey zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi i odwołuje koncerty! Co dolega artystce?

 

Ile Mariah Carey zarabia na „All I Want For Christmas is You”?

 

Nie zmienia to jednak faktu, że dzięki emisji teledysku w telewizji oraz samej piosenki w stacjach radiowych na konto Mariah Carey trafia co roku bajońska suma... 376 tysięcy funtów, czyli (zależnie od kursu) około 1 800 000 złotych!

 

Z pewnością ta kwota stanowi jedynie znikomą część jej wpływów, jednak mówi się, że wokalistka jest niebywale dumna z tego, że przebój, który sygnuje swoim imieniem i nazwiskiem, jest przed świętami grany na całym świecie. I trudno się temu dziwić!

 

Mariah Carey i Nick Cannon
Fot. East News

 

Zobacz też: Afery w Hollywood ciąg dalszy? Mariah Carey oskarżona o molestowanie seksualne swojego ochroniarza!

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.