Mariah Carey ma problemy zdrowotne i chorobę gardła - odwołała trasę
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Mariah Carey zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi i odwołuje koncerty! Co dolega artystce?

Konrad Szczęsny 17 listopada 2017 17:50
Mariah Carey ma problemy zdrowotne i chorobę gardła - odwołała trasę
Fot. Instagram

Nie ma świąt Bożego Narodzenia bez „All I want for Christmas is you” Mariah Carey w rozgłośniach radiowych. W związku z popularnością utworu, jego autorka co roku wyruszała w trasę koncertową, by raczyć widzów wykonaniami swojego największego hitu na żywo. Niestety, w tym roku musiała odwołać występu ze względu na poważną chorobę! Co jej dolega?

Zobacz też: Afery w Hollywood ciąg dalszy? Mariah Carey oskarżona o molestowanie seksualne swojego ochroniarza!

Mariah Carey jest chora i odwołuje koncerty przedświąteczne

Mariah Carey poinformowała swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych, że z powodu dużych problemów zdrowotnych jest zmuszona odwołać koncerty w ramach przedświątecznej trasy. Okazuje się, że wykonawczyni hitu „All I want for Christmas is you” ma ogromne problemy z gardłem.

„Kochani! Akurat w okresie prezentowym otrzymałam taki uroczy podarunek jak zakażenie górnych dróg oddechowych po zeszłotygodniowej grypie. Smuteczek! Wiecie, że nie ma nic co kocham bardziej niż świętowanie Bożego Narodzenia podczas mojego uroczystego show świątecznego, ale muszę posłuchać mojego lekarza i odpocząć dopóki nie będę mogła wrócić na scenę. Do tego czasu muszę niestety odwołać kilka pierwszych koncertów z mojej tegorocznej trasy świątecznej. Zrobię wszystko co trzeba, żeby jak najszybciej się z Wami spotkać!”, zadeklarowała rozżalona diwa.

Polecamy: Okładka magazynu „Paper’’, której bohaterką jest Mariah Carey, wzbudza kontrowersje! Dlaczego?

Fani wspierają Mariah Carey

W komentarzach fani przekazują swojej idolce pozdrowienia i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Wyrażają również nadzieję, że na scenę powróci bardzo szybko i będzie mogła zachwycać ich kolejnymi wykonaniami świątecznej piosenki i swoich innych hitów. Przypomnijmy, że niedawno z powodu dużych problemów z gardłem europejską część swojej trasy koncertowej musiała odwołać Shakira.

Polecamy również: Najbardziej zmanierowana gwiazda świata? Mariah Carey zadziwiła nie tylko słynnym już sylwestrowym występem...

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.