Damian Duda 27 sierpnia 2017 18:00
1/5
Mariah Carey na okładce Paper Magazine - retusz roku?
Copyright @East News/Paper Magazine
1/5

 

O tym, że Mariah Carey kocha retusz, nie trzeba nikomu mówić. To już nie pierwszy raz, kiedy opinia publiczna jest oburzona okładką, której bohaterką jest amerykańska wokalistka. Tym razem internauci nie odpuszczają. O co chodzi? 

 

Zobacz też: Najbardziej zmanierowana gwiazda świata? Mariah Carey zadziwiła nie tylko słynnym już sylwestrowym występem...

 

Mariah Carey na okładce magazynu „Paper’’

 

Okładka z udziałem piosenkarki podbija internet. Komentatorzy są zgodni w jednym: osoba na zdjęciu to nie Mariah Carey. W sieci pojawiły się opinie, że retuszerzy, którzy współpracują z magazynem „Paper’’, tym razem przekroczyli granicę dobrego smaku. Zarzuty pod adresem zarówno redakcji, jak i bohaterki najnowszej okładki są uzasadnione. Na pierwszej stronie artystka jest dużo szczuplejsza niż na zdjęciach wykonanych przez fotoreporterów. To właśnie zestawienie dwóch fotografii — z sesji dla amerykańskiego magazynu i tych wykonanych przez paparazzi — sprawia, że zaczynamy porównywać osoby znajdujące się na nich. Niestety, dochodzimy do smutnego wniosku. Mariah Carey na okładce gazety nie przypomina tej ze zdjęć wykonanych na ulicy.

 

 

Zobaczcie, jak Mariah Carey wyglądała w ostatnich miesiącach. 

 

Przeczytaj też: Kompromitacja Mariah Carey to niejedyna wpadka z playbackiem. Kto jeszcze musi się wstydzić?

 

2/5
Mariah Carey na okładce Paper Magazine - retusz roku?
Copyright @Paper Magazine
2/5

To zdjęcie jest komentowane na całym świecie. Wszyscy mówią jedno: to nie Mariah Carey!

3/5
Mariah Carey na okładce Paper Magazine - retusz roku?
Copyright @Paper Magazine
3/5

Fani artystki przyzwyczaili się do tego, że na okładkach płyt czy gazet wokalistka nie przypomina samej siebie.

4/5
Tak Mariah Carey wygląda naprawdę - retusz roku?
Copyright @East News
4/5

Tak Mariah Carey prezentowała się w lipcu. Widzicie różnice pomiędzy tym zdjęciem a okładką magazynu? 

5/5
Tak Mariah Carey wygląda naprawdę - retusz roku?
Copyright @East News
5/5

To jedno z najnowszych zdjęć Mariah Carey. Fotoreporterzy przyłapali artystkę w sierpniu tego roku. Przypomina Wam tę z okładki magazynu „Paper’’? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?