corka pawla golca pieknie spiewa
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Starsza córka Pawła Golca zachwyca talentem muzycznym! Maja poszła w ślady taty

20-latka ma na swoim koncie pierwsze sukcesy

Olga Figaszewska 11 września 2023 10:21
corka pawla golca pieknie spiewa
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Katarzyna i Paweł Golcowie doczekali się dwóch cudownych córek – Mai i Anny. Starsza pociecha małżonków poszła w ślady znanego taty i pielęgnuje swój talent wokalny. Maja Golec prezentuje efekty swojej pracy w mediach społecznościowych. Fani nie kryją zachwytu, a rodzice pękają z dumy!

Starsza córka Pawła Golca poszła w jego ślady. Maja Golec zachwyca talentem

Nic dziwnego, że Maja Golec zdecydowała się pójść w ślady taty. Bracia Paweł i Łukasz Golcowie od lat tworzą jeden z najpopularniejszych zespołów w Polsce – Golec uOrkiestra. A utwory „Ściernisco”, „Słodycze” czy „Lornetka” nuci cały kraj. Prywatnie wiodą spokojne i szczęśliwe życie. Rodzina jest dla nich najważniejszą wartością.

Paweł i Katarzyna Golcowie doczekali się dwóch córek. Maja przyszła na świat w 2003 roku, a Anna w 2013 roku. Starsza pociecha pary rozwija swój talent, a afektami pracy dzieli się z obserwatorami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Maja Golec od zawsze była otoczona muzyką, a najbliżsi zarazili ją swoją pasją. Dziś to 20-latka zachwyca talentem wokalnym i instrumentalnym.

Czytaj też: Jest motorem napędowym całej rodziny. Kim jest ukochana żona Pawła Golca?

Paweł Golec, żona Katarzyna Golec, córka Maja Golec, „500 razy M jak miłość”, Warszawa, 21.10.2006 rok
Fot. Marcin Dlawichowski / Forum

Paweł Golec, żona Katarzyna Golec, córka Maja Golec, „500 razy M jak miłość”, Warszawa, 21.10.2006 rok

Maja Golec  zachwyca na scenie!

Maję mogliśmy podziwiać ją u boku taty na czerwonym dywanie podczas gali Fryderyków 2018. 20-latka unika wydarzeń branżowych i trzyma się z dala show-biznesu. Jakiś czas temu wystąpiła na koncercie „Nie Bójmy się Uczuć” - piosenki Jerzego Wasowskiego. W marcu pojawiła się też na wydarzeniu „Maria i cały ten jazz” – gali 35-lecia BCK im Marii Koterbskiej.

Maja Golec w mediach społecznościowych publikuje covery znanych artystów, ale ma też ma na swoim koncie autorskie utwory – Na szczyt czy Ty wiesz. Na scenie tworzy prawdziwą magię – to charyzmatyczna młoda artystka z niezwykłą osobowością. To zauważają fani i doceniają jej skromność.

„Bardzo mi się podoba Twoja twórczość, Maju! Brawo!”, „Z całego serca życzę wielu sukcesów muzycznych , przepiękny głos”, „Wspaniałe!!! Cudowne w każdym detalu! Brawo Ty”, „Życzę wielkiej kariery”, piszą internauci.

Życzymy wszystkiego dobrego!  

Czytaj też: Paweł i Łukasz Golcowie pokazali zdjęcie ze swoją mamą. Stoi za tym ważny powód

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.