Patrycja Markowska, Viva! 13/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz/ SameSame
Z ŻYCIA GWIAZD

Patrycja Markowska trudne chwile ma już za sobą. Dzisiaj promienieje u boku nowego partnera, nie zamierza ukrywać szczęścia

Co wiemy o jej nowym związku?

Karol Sowa 6 czerwca 2024 10:56
Patrycja Markowska, Viva! 13/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz/ SameSame

Pod koniec 2022 roku media huczały o rozstaniu Patrycji Markowskiej z Jackiem Kopczyńskim. I choć na początku oboje nabrali wody w usta, teraz nie ukrywają, że ich związek jest już przeszłością. Przypomnijmy, że aktor znalazł kolejną miłość, podobnie jak słynna wokalistka. Dzisiaj Patrycja Markowska promienieje i nie zamierza ukrywać swojego szczęścia. 

Bolesne rozstanie Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego

Patrycja Markowska ma za sobą ciężkie chwile. Przypomnijmy, że po wielu latach wspólnego życia, rozstała się z Jackiem Kopczyńskim. Jakiś czas temu przyznała nawet, że wciąż leczy rany. „Ja przeżywam długo pewne rzeczy i pewnie sporo czasu minie, zanim te skrzydła odrosną”, mówiła. Artystka dodała również, że każdego dnia chce być coraz silniejsza, nie chce zatracać się w rozpaczy. „Staram się w życiu tak układać sobie wszystko wewnętrznie, żeby mieć równowagę, ale płaczę w poduszkę czasami. Myślę, że tak jak my wszyscy mam zakręty i miewam bardzo złe dni, ale mam syna i muszę być dla niego silna”, mówiła jeszcze dwa lata temu. Byli partnerzy zachowali jednak bardzo dobre stosunki.

ZOBACZ TEŻ: Gdy odeszła jej córka, syn stał się całym światem. „Mamusiu, żyj dla mnie!” prosił Barbarę Brylską

Patrycja Markowska, Jacek Kopczyński Warszawa, 30.10.2015. Premiera dla mediów spektaklu "Medium"

Patrycja Markowska, Jacek Kopczyński Warszawa, 30.10.2015. Premiera dla mediów spektaklu
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Patrycja Markowska znów jest szczęśliwa. Kim jest jej partner?

Teraz okazuje się, że piosenkarka wszystko sobie poukładała i znowu cieszy się każdą chwilą. Przypomnijmy, że początkiem tego roku media rozpisywały się nowym partnerze ulubienicy słuchaczy. Patrycja Markowska na łamach Twojego Stylu nawet tego nie ukrywała i przyznała wprost, że jej serce znowu mocniej zabiło oraz pojawiły się motylki w brzuchu. Podkreśliła też, że nie ma złego wieku na miłość. „Poznałam kogoś i czuję się jak nastolatka. To odkrywcze przekonać się, że nie ma złego wieku na miłość. Zamknęłam poprzedni rozdział”, zwierza się piosenkarka. „Wahałam się: czy jeszcze ktoś mnie szczerze pokocha i czy ktoś jest w stanie zachwycić mnie? Z wiekiem podobało mi się coraz mniej mężczyzn. Uświadomiłam sobie, że latami zagłuszałam intuicję i jeśli ktoś miał energię ściągającą mnie w dół, udawałam, że tego nie widzę. Teraz staram się otaczać ludźmi, którzy mnie wspierają, z którymi chce mi się śmiać. Unikam tych, co wprowadzają do mojego życia zamęt. Zaczęłam dbać o swój komfort”, tłumaczyła w tej samej rozmowie. 

Z medialnych informacji wynika, że nowym partnerem wokalistki jest warszawski restaurator o imieniu Tomek. Co ciekawe, zakochani znają się od kilku lat, lecz miłość między nimi narodziła się całkiem niedawno. „Jestem szczęśliwa zawodowo i prywatnie. To też pierwszy wywiad, w którym mogę powiedzieć, że robię nową płytę. [...] Jestem taka szczęśliwa, ze względu na to, że układa mi się w życiu prywatnym, więc to też wpływa na to, że mam taką energię, żeby pisać piosenki. Wszystkie będą o miłości", opowiadała w rozmowie z portalem Shownews.

Wokalistka w ostatnim poście udowodniła, że uśmiech i pogoda ducha jej nie opuszczają. „Lato", napisała pod promienną fotografią. 

CZYTAJ TEŻ: W swoim ostatnim wywiadzie Janusz Rewiński nie przypominał już dawnego siebie. Aktor dokonał kilku gorzkich podsumowań 

Patrycja Markowska, Viva! 13/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz/ SameSame

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.