O NIEJ JEST GŁOŚNO!

Edyta Górniak rzuciła sopocką publiczność na kolana!

Gwiazda po brawurowym występie pozowała do zdjęć z synem Allanem

Konrad Szczęsny 15 sierpnia 2018 22:32

Jej głos od lat zniewala nawet najbardziej wymagających krytyków. Gdy Edyta Górniak wchodzi na scenę, z miejsca porywa publiczność do tańca lub wzrusza swoimi interpretacjami największych hitów polskich oraz zagranicznych. Utwory, które wykonuje, na stałe wpisały się w pejzaż rodzimej sceny muzycznej, by wspomnieć choćby To nie ja, Nie proszę o więcej, Dotyk czy Jestem kobietą. Nie inaczej było 15 sierpnia, gdy diwa wystąpiła na Sopot Top of The Top Festiwal.

Edyta Górniak z synem Allanem na festiwalu w Sopocie

Gdy brawurowo wykonała mieszankę energetycznych popowych piosenek: Impossible, Jak najdalej oraz najnowszy hit Andromeda i zeszła ze sceny, pozowała do zdjęć zgromadzonym w Operze Leśnej fotografom. Do Edyty Górniak dołączył również w pewnym momencie jej syn, 14-letni Allan. Chłopak stanął u boku sławnej mamy z okularami na nosie. Oboje nie szczędzili sobie czułości: diwa położyła rękę na ramieniu synu, zaś w pewnym momencie przytuliła go.

Z ich twarzy nie schodził oczywiście promienny uśmiech. 

Uwagę zgromadzonych przyciągała oczywiście stylizacja diwy: lateksowa sukienka ze skromnym dekoltem oraz czarne, błyszczące kozaki do kolan. Całość dopełniła fryzura: rozpuszczone, pofalowane włosy oraz długi kolczyk z frędzlem w prawym uchu diwy.

Oglądałaś tegoroczny festiwal w Sopocie? Występ którego z artystów podobał Ci się najbardziej?  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.