Fot. Niemiec / AKPA
z życia gwiazd

Anna Jurksztowicz strzeże prywatności swojej córki. Łączy je bliska więź, dzielą się życiowymi doświadczeniami...

Dorosłą Marię Dębską artystka pokazała jedynie raz...

Marcjanna Maryszewska 8 sierpnia 2023 18:35
Fot. Niemiec / AKPA

Choć miała szansę na kontynuowanie zawrotnej kariery, ona ponad wszystko stawiała na macierzyństwo. Anna Jurksztowicz do dumna mama dwójki dorosłych już dzieci. Syn Radzimir poszedł w jej ślady i również zajął się muzyką. Dużo rzadziej słyszy się o Marii, której obecność została udokumentowana w sieci zaledwie raz. Artystka bardzo szanuje decyzję córki i również strzeże jej prywatności. Ich więź jest piękna i niezwykle silna — taka właśnie pozostaje od lat.

Anna Jurksztowicz — dla dzieci porzuciła karierę

Dzieci od zawsze były dla niej priorytetem. Była młodą piosenkarką z perspektywami, a także żoną kompozytora Krzesimira Dębskiego, gdy na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko. Dwa lata później ponownie została mamą — i tak będąc u progu kariery została postawiona przed jedną z najważniejszych decyzji. Dla dobra Marii i Radzimira postanowiła na jakiś czas zawiesić swoją działalność artystyczną, aby skupić się na życiu rodzinnym oraz wychowaniu pociech. Nigdy nie żałowała...

W jednej z rozmów przyznała nawet, że miałaby do siebie pretensje, gdyby w tamtym czasie postąpiła inaczej. Na szczęście wokalistka miała jasno poukładane priorytety. "Żałowałabym, gdybym tego nie zrobiła i przegapiła ten czas, kiedy dzieci są małe. Dla mnie macierzyństwo było ważniejsze i ciekawsze od kariery. Bo ileż trwa takie prawdziwe macierzyństwo? To zaledwie dwadzieścia lat. Mówię zaledwie, bo czas naprawdę za szybko płynie. Teraz moje dzieci są dorosłe i nadal jestem ich matką, ale to zupełnie coś innego" — mówiła w wywiadzie dla Gazety Krakowskiej kilka lat temu.

CZYTAJ TAKŻE: Tak wyglądała historia związku Anny Jurksztowicz i Krzesimira Dębskiego

Taki obrót spraw z pewnością miał pozytywny wpływ na obecne relacje między nimi. A choć Anna Jurksztowicz niechętnie mówi o sferach dotyczących jej prywatności, sporadycznie zdarza się jej uchylić rąbka tajemnicy. Tym sposobem wiemy co nieco, jak potoczyły się losy dorosłych pociech...

Anna Jurksztowicz z synem Radzimirem Dębskim

Anna Jurksztowicz Krzesimir Dębski syn Radzimir Dębski wiek relacje z matką instagram zdjęcia wiek dziewczyna partnerka Jimek
Fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Anna Jurksztowicz ma jedną córkę. Tak wyglądają ich relacje

Syn Anny Jurksztowicz poszedł w jej ślady i postanowił związać swoje życie z muzyką. Wsparcie znanej mamy okazało się w tym przypadku nieocenione. O wiele mniej wiadomo natomiast o Marii Dębskiej — jedynej córce artystki. Młoda kobieta unika pokazywania się w mediach. W sieci widnieją jedynie dwa zdjęcia, ukazujące efekty przemijającego czasu... Artystka w 2016 roku pokazała zestawienie ujęć, na których pozują razem. Dzieli je blisko trzydzieści lat. "Wiosna z córeczką, na tej samej ławce wczoraj i dziś" — brzmi podpis zamieszczony niżej. Wraz z upływem lat panie zamieniły się... kolorem włosów. 

ZOBACZ TAKŻE: Dla dzieci Anna Jurksztowicz wycofała się z show-biznesu. Dziś jest z nich bardzo dumna

Później nie chwaliła się wizerunkiem córki, lecz nie stroniła również od opowiadania o jej życiu. W 2017 roku pochwaliła się, że Maria jest w ciąży, a ona sama wkrótce zostanie babcią. W rozmowie z magazynem Rewia ujawniła, że macierzyństwa doświadczyły w podobnym okresie swojego życia. "Cieszę się, że spełniła swoje marzenie. Ma tyle lat, ile miałam ja, kiedy zostałam mamą po raz pierwszy. Uważam, że to jest bardzo fajna opcja, kiedy człowiek jest młody i ma małe dzieci. Już nie mogę się doczekać kolejnych dzieci w rodzinie", zachwycała się dumna artystka. Kilka miesięcy później pokazała zdjęcie ze wspólnego spaceru.

Z kolei w Gazecie Krakowskiej opowiadała o doświadczeniach jako babcia. Jej ukochany wnuczek miał wówczas cztery latka. "Bycie babcią to coś cudownego. Polecam to każdej kobiecie. Bo wtedy ma się dziecko, ale nie musiało się go urodzić. (śmiech) Na razie mam jednego wnuczka — i jest cudem świata" — opowiadała, dodając z dumą, że chłopiec ma zadatki na muzyka: "Na pewno nie będę nic wnuczkowi narzucać. Bo potem ktoś powie, że babcia mu coś załatwiła. (śmiech) Oczywiście sam już garnie się do muzyki". 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Kibicuje jej z całych sił, odpiera krytykę i chroni przed hejtem. Joanna Kurowska o córce

Przy okazji rozmowy wyszedł na światło dzienne nieznany dotąd fakt o życiu córki. Okazało się bowiem, że Maria Dębska poślubiła mężczyznę, który także ma powiązania z branżą artystyczną! "Mój wnuczek ma zawodowych muzyków nie tylko po stronie swojej mamy (czyli mojej córki), ale również po stronie jej męża", ujawniła Anna Jurksztowicz. 

Całej rodzinie życzymy samych najpiękniejszych chwil!  

Anna Jurksztowicz z córką Marią Dębską 

Fot. https://www.facebook.com/anna.jurksztowicz.1

Fot. https://www.facebook.com/anna.jurksztowicz.1

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.