GRAMMY 2018

10 wpadek na Grammy! Wspominamy najciekawsze wydarzenia!

Już 28 stycznia odbędzie się kolejna Gala Grammy 2018. Postanowiliśmy odrobinę powspominać i przypomnieć Wam najbardziej spektakularne wpadki na galach Grammy.

Agata Zych 26 stycznia 2018 18:00

Wpadki podczas tego typu imprez są nieuniknione, tym bardziej że pojawia się na nich masa gwiazd, a gale są urozmaicane występami na żywo. Sprawdźcie koniecznie tegoroczne nominacje do Grammy 2018.

Grammy 2018

  1. Adele przerwała występ na Gali Grammy 2017. Wokalistka wykonując piosenkę "Fastlove" George'a Michael'a była bardzo zestresowana i nie trafiła w dźwięk. Postanowiła przerwać występ i zacząć od początku.
  2.  Adele złamała swoją statuetkę i podzieliła się nią z Beyonce, która była nominowana aż w 9 kategoriach.
  3.  Metallica i Lady Gaga na Grammy 2017 mieli problemy techniczne podczas występu na żywo. Mikrofon Jamesa Hetfielda nie działał, dlatego skorzystał z mikrofonu wokalistki. Było naprawdę ostro!
  4. Lady Gaga oczywiście zaskoczyła awangardową i odważną stylizacją.
  5. Ale najwięcej emocji wzbudziła stylizacja córki Beyonce oraz Jay-Z. Blue Ivy Carter w różowym garniturze przeszła do historii.
  6. Na Grammy 2016, wszystkie oczy zwrócone były na Justina Biebera. Zastanawiano się kto pojawi się u jego boku. Bieber przewrotnie na czerwony dywan zabrał ze sobą 6-letniego przyrodniego brata Jaxona. Lepiej nie mógł wybrać.
  7. Na Grammy 2015 rządził bez wątpienia Sam Smith. Otrzymał aż 4 statuetki!
  8. Wpadka Christiny Aguilery podczas występu na żywo podczas Gali Grammy 2011. Wokalistka zachwiała się na swoich wysokich obcasach i prawie przewróciła się na scenie!
  9. Lady Gaga podczas Grammy 2015 pomyliła wokalistę Ed Sheerana z kelnerem!
  10. Taylor Swift w 2010 roku zdobyła aż 4 statuetki. Niestety podczas przemówienia nie utrzymała wszystkich i jedna z nich poleciała na ziemię.  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.