Maciej Dowbor, Viva! 2013
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
O TYM JEST GŁOŚNO

Maciej Dowbor odchodzi z Polsatu. W emocjonalnym wpisie podał przyczynę rezygnacji

Tego nikt się nie spodziewał

Karol Sowa 12 czerwca 2024 20:56
Maciej Dowbor, Viva! 2013
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Od niemal 20 lat był twarzą telewizji Polsat. Dzisiaj, w emocjonalnym wpisie pożegnał się ze stacją i fanami. Maciej Dowbor nie kryje wdzięczności za wiele lat pracy. Zdradził również, co było przyczyną takiej decyzji.

Kariera Macieja Dowbora w Polsacie

Maciej Dowbor od 2007 roku był związany z telewizją Polsat. Zachwycał w wielu popularnych programach, takich jak: Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Się kręci, czy Got to Dance. Tylko taniec. Rok temu, gdy jego mamę — Katarzynę Dowbor zwolniono ze stacji, nie krył rozgoryczania. „Mamo! Jesteśmy z Tobą. Wykonałaś kawał dobrej roboty… Myślę, że czas pokaże, że nie zawsze nowe i młodsze znaczy lepsze! Na szczęście Ty wciąż jesteś młoda i perspektywiczna, więc nie mam wątpliwości, że jeszcze wiele nam pokażesz!", tłumaczył wówczas na Instagramie.

Sprawdź też: Żona Łukasza Nowickiego też jest aktorką, lecz to nie jej główne zajęcie. "Moją tożsamość budują zupełnie inne światy"

Maciej Dowbor, Viva! 2013
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

„W Polsacie spędziłem 20 lat bez kilku miesięcy. To był fantastyczny czas, który mnie ukształtował i w ogromnej mierze zawodowo stworzył. Otrzymałem mnóstwo szans rozwoju, robiłem rzeczy, o których wcześniej bym nie marzył! Dziesiątki programów, setki odcinków, niezliczone koncerty i inne wydarzenia sceniczne — sam sobie tego zazdroszczę! Spotkałem masę wspaniałych ludzi, w tym także osoby, które dziś z pełną odpowiedzialnością mogę nazywać przyjaciółmi!", pisze.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.