Jennifer Lopez, Ben Affleck
Fot. Christopher Polk/Golden Globes 2024/Golden Globes 2024 via Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Nie je z rozpaczy, rozsypuje się na oczach fanów. Koniec małżeństwa Jennifer Lopez i Bena Afflecka jest bliski

Tym razem on jest niewinny. Artystka chwyta się wszystkich sposobów, by zatrzymać męża przy sobie

Karol Sowa 31 maja 2024 13:16
Jennifer Lopez, Ben Affleck
Fot. Christopher Polk/Golden Globes 2024/Golden Globes 2024 via Getty Images

Za oceanem wciąż huczy o kryzysie w małżeństwie Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Z informacji, jakie podaje „In Touch Weekly", wynika, że kolejne dni w związku artystów są już policzone. „Choć raz on nie jest winny!", czytamy.

Czy to koniec małżeństwa Jennifer Lopez i Bena Afflecka?

Dziennikarze są już niemal pewni, że związek słynnej wokalistki i przystojnego aktora chyli się ku upadkowi i to tuż przed drugą rocznicą ślubu. Oliwy do ognia miał dodać również fakt, że ulubieniec publiczności wyprowadził się z ich wspólnej posiadłości, a Jennifer Lopez wydzwania do menadżerów od wizerunku, co zrobić, by zażegnać kryzys. „To koniec [...]", kwituje prasa, która podkreśla, że tym razem to właśnie wokalistka jest winna rozpadu związku. 

CZYTAJ TAKŻE: Tak wygląda mama żony Żebrowskiego. Urodziła ośmioro dzieci, ma nietypową pasję

Jennifer Lopez, Ben Affleck
Fot. Romain Maurice/Getty Images for Haute Living

Nie ma już dla nich ratunku? Media przewidują rozwód

W dodatku jakiś czas temu fani pary zauważyli, że oboje już rzadko się razem pokazują. Punktem zapalnym był również fakt, że aktor nie zjawił się na MET Gali, mimo że jego żona była współgospodynią. Oficjalnym wytłumaczeniem była praca na planie zdjęciowym do filmu „Księgowy 2". „Skupia się teraz na swojej karierze i dzieciach. Ben już się wyprowadził i prawdopodobnie będą musieli sprzedać wymarzony dom, którego szukali przez dwa lata. Nigdy nie przestaną się kochać, ale ona nie może go kontrolować, a on nie może jej zmienić. Nie ma możliwości, by to przetrwało", czytamy w zagranicznych mediach.

Dziennikarze podkreślają, że Ben Affleck nie przepada za błyskiem fleszy, zaś jego żona to uwielbia. Nie radzi sobie ze zbyt dużym zainteresowaniem, a zachowanie Jennifer mu w tym nie pomaga. „Gdy wracaliśmy do siebie, powiedziałem: »Słuchaj, jedną z rzeczy, których nie chcę, jest związek w mediach społecznościowych«. Potem zdałem sobie sprawę, że to nie jest sprawiedliwe pytanie. To trochę tak, jakby miała poślubić kapitana łodzi i usłyszeć: »Cóż, nie lubię wody«. Staramy się wypracować kompromis", przyznał jakiś czas temu w dokumencie „The Greatest Love Story Never Told".

Na tym jednak nie koniec spekulacji. Na ostatniej premierze filmu „Atlas" Jennifer Lopez zaniepokoiła fanów. Internauci twierdzą, że może mierzyć się z wielkimi problemami w życiu prywatnym, gdyż bardzo schudła. „Ona prawie nie je", mówi jej znajomy. „Udaje, że nic się nie dzieje, ale to naprawdę koniec. Będziemy świadkami rozwodu stulecia", podsumował. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Anna Wyszkoni pokazała 12-letnią córkę! Pola ma wielką pasję i przypomina sławną mamę

Jennifer Lopez, Ben Affleck
Fot. Bellocqimages/Bauer-Griffin/GC Images

[Ostatnia publikacja na Viva Historie 02.06.2024 r.]

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.