The Crown
Fot. mat. prasowe
ze świata seriali

The Crown 5: Data premiery ujawniona. Poznajcie szczegóły!  

Kiedy kolejny sezon serialu o królowej Elżbiecie II?

Gabriela Czernecka 27 września 2021 11:17
The Crown
Fot. mat. prasowe

Znamy datę premiery piątego sezonu The Crown, a radosną wiadomość ogłosiła „nowa królowa”, czyli Imelda Staunton, która wcieli się w brytyjską monarchinię w piątym i szóstym sezonie produkcji.  Zobaczcie zapowiedź The Crown 5

The Crown 5 - kiedy premiera nowego sezonu? 

Serial The Crown wciąż święci sukcesy. Produkcja właśnie zgarnęła aż siedem nagród dla serialu dramatycznego na gali Emmy, a każde doniesienie o kolejnym sezonie cieszy się ogromną popularnością. NIc dziwnego, że produkcja często publikuje ciekawostki na temat kolejnej serii. Tym razem ogłoszono datę premiery The Crown 5, a zrobiła to sama Imelda Staunton, która wcieli się królową w kolejnych dwóch sezonach. Wcześniej w Elżbietę II wcieliła się Claire Foy, a następnie Olivia Colman - obie aktorki świetnie poradziły sobie w tej roli. Czy Imelda podoła wyzwaniu, jakie postawiły jej poprzedniczki? Dowiemy się w listopadzie 2022 roku, bo to właśnie data premiery The Crown 5.

Zobacz: Jest pierwsze zdjęcie z 5. sezonu „The Crown”! Imelda Staunton jako Elżbieta II

The Crown Olivia Colman
Fot. Album Online/East News

Imelda Staunton ogłosiła w najnowszym nagraniu, że zdjęcia trwają, ale ze względu na skalę produkcji, premiera The Crown 5 odbędzie się w listopadzie 2022 roku. Pozostaje nam więc czekać cierpliwie w tym czasie na kolejne doniesienia o produkcji,

ZOBACZ: QUIZ: Co wiesz o serialu The Crown? Sprawdź swoją wiedzę!

Już wiadomo, że w 5. sezonie The Crown zmieni się cała obsada serialu. Księżniczkę Małgorzatę zagra Lesley Manville, z kolei księcia FIlipa Jonathan Pryce. Nieszczęśliwe małżeństwo, czyli księcia Karola i księżną Dianę zagrają Dominic West i Elizabeth Debicki. Najprawdopodobniej większość z nich zobaczymy również w 6. sezonie The Crown, który będzie ostatnim sezonem serialu.  

The Crown Imelda Staunton
Fot. SplashNews.com/East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.