Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuzanna Krajewska
o tym jest głośno

O swoich sukcesach zawsze mówi skromnie. Teraz Joanna Kulig wystąpiła w produkcji twórcy ostatniego Bonda

Budżet serialu zwala z nóg

Marcjanna Maryszewska 28 stycznia 2024 16:00
Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuzanna Krajewska

Po światowym sukcesie "Zimnej wojny" Joanna Kulig święci kolejne triumfy. Skromna aktorka pochwaliła się właśnie występem w kolejnej zagranicznej produkcji. Chodzi o wyprodukowany za 250 milionów dolarów serialu twórcy ostatniego Bonda. W krótkiej rozmowie zdradziła, na czym będzie polegać jej rola.

Joanna Kulig pochwaliła się kolejnym międzynarodowym sukcesem

Sukces "Zimnej wojny" otworzył przed nią drzwi do międzynarodowej kariery. Cały świat zachwyca się utalentowaną Polką, którą coraz częściej możemy oglądać w zagranicznych produkcjach. To wspaniała informacja dla tych, którzy z niecierpliwością wyczekują kolejnych ról Joanny Kulig. Po ostatnim sukcesie, jakim było dołączenie prestiżowej Amerykańskiej Akademii Filmowej przyznającej Oscary, aktorka przekazała kolejne wieści.

Joanna Kulig poinformowała właśnie, że będziemy mogli oglądać ją w serialu platformy Apple TV+ "Władcy przestworzy", który miał premierę w sobotę 27 stycznia. "Jestem dumna, że mogę być małą częścią tej historii" — napisała skromnie pod zdjęciem z planu.

TYLKO NA VIVA.PL: „Mój sukces polega na tym, że przetrwałam”. Agnieszka Chylińska szczerze o 30 latach kariery 

Joanna Kulig w serialu twórcy Bonda. Wyjaśnia, na czym polega jej rola

Serial wyprodukowany został przez Toma Hanksa i Stevena Spielberga, a za reżyserię odpowiadał Cary Fukunaga — twórca ostatniej części o przygodach Jamesa Bonda. Opowiada on o pilotach z 100. grupy bojowej amerykańskiego lotnictwa, którzy walczyli z Luftwaffe podczas II wojny światowej. Budżet tej produkcji wyniósł aż 250 milionów dolarów! Wiadomo już, że Joanna Kulig wcieli się w Polkę pracującą w Londynie. Aktorka uchyliła kulisy swojej roli w krótkiej rozmowie z PAP.

"Moja rola nie jest duża, muszę to podkreślić, żeby nikt później nie był rozczarowany tym, co zobaczy. [...] Paulina pracuje w polskiej ambasadzie w Londynie, miała męża pilota, który został zestrzelony. Jest osobą mocno straumatyzowaną. W polskiej restauracji poznaje mjr Johna Egana (Callum Turner), wdaje się z nim w romans. Ta relacja jest trudna, bo wpisana jest w wojnę, gdy ludzie czuli nieustanny lęk przed śmiercią" — tłumaczyła.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Joanna Krupa spędziła święta w USA. Niedawno tata modelki trafił do szpitala z poważnymi powikłaniami

Cała Polska jest niesamowicie dumna z uzdolnionej Joanny Kulig, której efekty ciężkiej pracy stają się coraz częściej dostrzegalne na arenie międzynarodowej. Życzymy wielu kolejnych sukcesów!  

Źródło: Shownews.pl

Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014

Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuzanna Krajewska

Joanna Kulig, 28.03.2023

Fot. AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.