Rafał Zawierucha
Fot. AFP/EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Zobacz, jak wygląda Rafał Zawierucha w roli Romana Polańskiego!

Są pierwsze zdjęcia z filmu Tarantino!

Monika Katarzyna Krupska 9 września 2018 17:03
Rafał Zawierucha
Fot. AFP/EAST NEWS

O tym filmie z pewnością będziemy jeszcze nie raz pisać. Quentin Tarantino właśnie reżyseruje One Upon a Time in Hollywood, gdzie w postać Romana Polańskiego wciela się Rafał Zawierucha! Do sieci właśnie przedostały się pierwsze zdjęcia z planu, na których widać aktora u boku hollywoodzkiej gwiazdy. Kim ona jest?

Rafał Zawierucha w najnowszym filmie Tarantino 

W najnowszym filmie Quentina Tarantino zagrają m.in. Brad Pitt, Leonardo Dicaprio i Margot Robbie. Nominowana do Oscara młoda aktorka wciela się w postać Sharon Tate, czyli zagra tragicznie zmarłą żonę Romana Polańskiego. Co za tym idzie, na oficjalnym Instagramie Tarantino to właśnie zdjęcia Zawieruchy i Robbie zostały pokazane. Parę widać w starym samochodzie, ciężko odgadnąć co w tej scenie dokładnie się dzieje. 

„Od początku sierpnia Rafał jest w Stanach Zjednoczonych i pracuje, jest już po pierwszych zdjęciach. Wziął udział w castingu do filmu i okazał się najlepszy. Został wybrany i wszystko ruszyło”, powiedzieli agenci aktora. 

Sam aktor w jedynym wywiadzie dla Trójki wyznał, że atmosfera na planie jest świetna i czuje się tam świetnie. „Dobrze, że sam Quentin przywitał mnie w rodzinie, bo czułbym się jak jakiś podrzutek. Jestem tu od drugiego sierpnia. Nie mogę mówić o szczegółach, prawdopodobnie o tym będą mówili już producenci i osoby odpowiedzialne tu za PR. Mogę natomiast mówić o moich odczuciach i powiedzieć, że jestem w rodzinie Quentina Tarantino i to mi się bardzo podoba. To niezwykłe, gdy czuje się, że wszyscy, od człowieka, który podaje napoje i latarki nocą, przez wszystkie osoby pracujące na planie, aż po reżysera, grają do jednej bramki”, przyznał z uznaniem.

Zobaczcie zdjęcia z planu. Też nie możecie doczekać się filmu? 

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.