O TYM SIĘ MÓWI

Czy Agnieszka Kotulanka wpadła w alkoholizm przez Pawła Wawrzeckiego?

Sekret relacji został ujawniony

Konrad Szczęsny 9 marca 2018 12:00

Ta relacja złamała życie Agnieszki Kotulanki. Choć serialowa Krystyna Lubicz rozstała się z Pawłem Wawrzeckim w 2005 roku, był miłością jej życia. Po zakończeniu związku nie znalazła szczęścia u boku żadnego mężczyzny aż do momentu nagłej śmierci w lutym tego roku. Niektórzy twierdzą, że to właśnie rozstanie spowodowało, że gwiazda wpadła w szpony nałogu... Jaka jest prawda o tej relacji?

Związek Agnieszki Kotulanki i Pawła Wawrzeckiego

Gdy poznali się pod koniec lat 90., on był mężem Barbary Winiarskiej. Razem wychowywali chorą na porażenie mózgowe córkę, która jest oczkiem w głowie aktora. 

„Różni specjaliści mówili nam, że chore dziecko to chore małżeństwo i lepiej przygotować się na jego rozpad”, zwierzył się swego czasu szczerze Rewii Paweł Wawrzecki.

Tygodnik twierdzi, że z czasem codzienne obowiązki faktycznie sprawiły, że małżonkowie oddalili się od siebie. Gdy aktor wracał z teatru, żona, wyczerpana po całym dniu intensywnej opieki nad córką, zasypiała. Prawie nie rozmawiali. 

„Już nie myśleliśmy, czy jesteśmy fajną parą. To odeszło na dalszy plan”, stwierdził smutno Paweł Wawrzecki w jednym z wywiadów.

Mimo że z czasem romans Pawła Wawrzeckiego i Agnieszki Kotulanki wyszedł na jaw, nie zdecydował się on odejść od żony aż do jej śmierci. Mówi się, że przed odejściem wybaczyła mężowi romans z gwiazdą Klanu.

Tym bardziej, że przed jakiś czas wcześniej podjęli próbę ratowania związku. Niestety, nagła śmierć Barbary Winiarskiej we wrześniu 2002 roku zniweczyła ich wspólne plany. Aktorka nie wiedziała, że ma tętniaka. 

Po odejściu żony Paweł Wawrzecki dał kolejną szansę uczuciu do Agnieszki Kotulanki. Jednak i ta relacja zakończyła się w 2005 roku. Mówi się, że aktorka nigdy nie podniosła się po rozstaniu i jeszcze na długo po nim starała się wrócić do byłego partnera.

„Ona ma momenty, że jej miłość do Pawła wraca i wtedy stara się znów zdobyć jego względy. W ubiegłym roku Paweł ponownie odrzucił jej zaloty i powiedział przy tym kilka gorzkich słów. To spowodowało jej problemy. Tego dla niej było za dużo”, zdradził znajomy aktorki w Fakcie w 2014 roku.

Na próżno, ponieważ on w lutym 2009 roku ponownie wziął ślub, tym razem z milionerką dr Izabelą Roman, na co dzień mieszkającą w USA. Są razem do dzisiaj.

Choć część osób twierdzi, że to właśnie rozpad związku z Pawłem Wawrzeckim stał za chorobą alkoholową Agnieszki Kotulanki trzeba zaznaczyć, że aktorka zaczęła zaglądać do kieliszka znacznie wcześniej, bo tuż przed rozwodem z Jackiem Sas-Uhrynowskim w 1992 roku. Problem ten wracał do niej kilkakrotnie. Nasilił się jednak w 2012 roku, gdy przestała stawiać się na planie Klanu i produkcja podjęła decyzję o usunięciu jej z obsady telenoweli.

Paweł Wawrzecki na pogrzebie Agnieszki Kotulanki

Mimo świadomości tego, że po śmierci Agnieszki Kotulanki media na nowo zaczęły pisać o ich romansie sprzed lat, Paweł Wawrzecki zdecydował się przyjść na pogrzeb serialowej Krystyny Lubicz w podwarszawskim Legionowie. Złożył m.in. kondolencje dzieciom byłej partnerki, Kasi i Michałowi. Wywołało to oburzenie części żałobników, którzy wykrzyczeli w jego stronę, że „nie ma wstydu”. Mimo tego aktor nie wycofał się i wraz z konduktem pogrzebowym odprowadził prochy Agnieszki Kotulanki na cmentarz w Legionowie. Według relacji świadków, krzywe spojrzenia i szemranie znosił z godnością.  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.