Daniel Kaluuya o seksie rodziców, Oscary 2021
Fot. Chris Pizzello-Pool/Getty Images
OSCARY 2021

Odebrał Oscara i wygłosił arcydziwną przemowę. Bliscy Daniela Kaluuyi łapali się za głowę!

Najlepszy aktor drugoplanowy mówił o... seksie swoich rodziców

Rafał Kowalski 26 kwietnia 2021 11:11
 Daniel Kaluuya o seksie rodziców, Oscary 2021
Fot. Chris Pizzello-Pool/Getty Images

Za nami 93. gala wręczenia Oscarów. I choć przez pandemię była to jedna z najbardziej nietypowych gal, jakie mieliśmy przyjemność śledzić, to najważniejsza rzecz udała się w stu procentach. Świat filmu wybrał najlepszych z najlepszych w swoim fachu i przyznał im statuetki za dokonania ubiegłego roku. Pełną listę zwycięzców opublikowaliśmy dziś w nocy. Wśród odbierających prestiżową nagrodę znalazł się Daniel Kaluuya. 32-letni brytyjski aktor wygłosił ze sceny przemowę, która zaskoczyła wszystkich widzów.

Daniel Kaluuya – przemowa na Oscarach 2021

Nagrodzony za najlepszą rolę drugoplanową w filmie Judas and the Black Messiah Daniel Kaluuya nie krył radości z przyznanej mu statuetki. Najpierw odniósł się do swojej roli Freda Hamptona - przewodniczącego Partii Czarnych Panter z Illinois. „Co to był za człowiek, co za człowiek! Mamy szczęście, że żyjemy w czasach, w których i on żył. Dziękujemy mu za jego światło. Żył na tej ziemi 21 lat i znalazł sposób, żeby nakarmić dzieciaki. Żeby je edukować. Dbać o nie, przeciwko wszystkiemu. Nauczył mnie, jak kochać samego siebie i tą miłością obdarzać innych, w każdej społeczności”, mówił.

Chwilę później przeszedł płynnie do podziękowań. 32-latek niespodziewanie nawiązał do momentu, w którym został spłodzony przez rodziców. „To niewiarygodne. Moja mama i tata uprawiali seks, to niesamowite! Wiecie, co mówię? Jestem tu, rozumiecie? Tak się cieszę, że żyję, dzisiaj będę świętować!”, głosił ze sceny Daniel Kaluuya.

Daniel Kaluuya po odebraniu Oscara 

Daniel Kaluuya, dziwna przemowa Oscary 2021
Fot. Todd Wawrychuk/A.M.P.A.S. via Getty Images

Reakcja rodziny na oscarową mowę Daniela Kaluuyi - wideo

To, co powiedział Brytyjczyk, nie spodobało się mamie nagrodzonego aktora, która zawstydzona skryła twarz w dłoniach. Siedząca obok niej siostra artysty mówiła z kolei pod nosem „Co on wygaduje?!”, co zarejestrowały kamery.

Czekamy, aż aktor odniesie się do swojej przemowy, o której dziś mówi cały świat. Czy emocje wzięły górę? Zobaczcie wideo. 

Zobacz też: Oscary 2021: Thomas Vinterberg nie krył łez odbierając statuetkę. Reżyser wygłosił poruszającą przemowę. Nagrodę zadedykował tragicznie zmarłej córce

Daniel Kaluuya, mama i siostra aktora
Fot. screen z Twittera

Mama Daniela Kaluuyi - Oscary 2021

Daniel Kaluuya, mama aktora
Fot. Alberto Pezzali-Pool/Getty Images

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.