Anna Musiał, Maciej Musiał, VIVA! 11/2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Kiedyś była artystką, dzisiaj rozwija własny biznes. Kim jest i czym się dzisiaj zajmuje Anna Musiał?

Mama Macieja Musiała nie ukrywa, że syn jest dla niej najcenniejszym skarbem

Karol Sowa 12 lutego 2024 12:41
Anna Musiał, Maciej Musiał, VIVA! 11/2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Mama Macieja Musiała stworzyła z synem niezwykle piękną i cudowną relację. Wczoraj z okazji jego urodzin napisała wprost: „Kiedy się urodziłeś, wszystko stało się piękniejsze. Kocham najmocniej", czytamy pod ostatnią fotografią, którą opublikowała na Instagramie. Kim jest i czym dzisiaj zajmuje się Anna Musiał?.

Kim jest mama Macieja Musiała?

Mama ulubieńca publiczności jest aktorką, poetką oraz absolwentką filologii polskiej. Co więcej, ukończyła studia podyplomowe studiów polityki i zarządzania oświatą. Na swojej stornie pisze, że jest: „Zwykłą i niezwykłą kobietą, mamą. Zawodowo: pracowałam jako aktorka, dziennikarka, autorka, reżyser. Napisałam kilka scenariuszy sztuk teatralnych dla dzieci. Stworzyłam własny teatr (przy. red. z byłym mężem założyła Teatr Kuffer) i zagrałam w nim ponad pięć tysięcy spektakli. Przez kilka lat byłam menadżerką mojego syna. Stworzyłam markę odzieżową. Wybudowałam dom. I spełniłam wiele swoich marzeń", wyjaśnia. 

Od niedawna prowadzi własny biznes — Zapach Nieba, w którym możemy kupić nie tylko świece, ale też między innymi bluzy. W rozwoju i promowaniu marki pomaga jej ukochany syn, który od czasu do czasu zachęca obserwatorów, by zapoznali się z produktami, które są dostępne na stronie.

Prywatnie Anna Musiał była związana z Andrzejem Musiałem — aktorem, z którym doczekała się syna — Macieja. Nic więc dziwnego, że 29-latek odziedziczył po rodzicach talent i pasję.

CZYTAJ TEŻ: Długo ukrywał swoją chorobę. Wdowa po Emilianie Kamińskim zdradziła bolesne szczegóły

Maciej Musiał, VIVA! 11/2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Maciej Musiał — relacja z mamą

Macieja Musiała i jego mamę od zawsze łączyła wyjątkowa i przyjacielska relacja. Oboje nie ukrywają, że są dla siebie największym wsparciem, co udowadniają każdego dnia. „Mama. Silna, niebywale mądra i piękna kobieta. Zawsze we mnie wierzyła. Dała mi pewność siebie, odwagę, dumę, chęć walki o wszystko, co wymyślę i mnóstwo miłości. Dziś tak wiele robi dla innych i spraw, w które głęboko wierzy. Jest dla mnie wielką inspiracją”, pisał w jednym z postów z okazji Dnia Mamy.

Wczoraj Anna Musiał na swoich social mediach zamieściła poruszający wpis z okazji 29. urodzin syna. „29! Sto lat! Kiedy się urodziłeś, wszystko stało się piękniejsze. Kocham najmocniej ❤️", czytamy. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Baletu uczył się z siostrą, karierę rozwijał za granicą. Kim jest brat Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Anna Musiał, Maciej Musiał, VIVA! 11/2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.